Hele boligen

The Hub Spacious 3 Bed, 3 Bath Getaway in Star, Idaho

Billedgalleri for The Hub Spacious 3 Bed, 3 Bath Getaway in Star, Idaho

Et moderne køkken med hvide skabe, rustfrie stålemmer, en stor ø med vask og et flisebeklædt bagpanel.
En stue med to sofaer, et sofabord og et spisebord med stole. Der er et vindue med persienner, en brandslukker og et billede på væggen.
En stue med pejs, sofa, sofabord og et TV ophængt på væggen.
En moderne stue med en lædersofa, et rundt sofabord og en gulvlampe.
Et moderne køkken med hvide skabe, en central ø og et spiseområde med et rundt bord og stole.

Anmeldelser

10 ud af 10.
Enestående

Populære faciliteter

  • Pool
  • Køkken
  • Vaskemaskine
  • Tørretumbler
  • Gratis Wi-Fi
  • Aircondition

Tilføj datoer for priser

Om overnatningsstedet

The Hub Spacious 3 Bed, 3 Bath Getaway in Star, Idaho

  • Stay in style at The Hub — a trendy townhome in the heart of Star, Idaho. Designed with today’s traveler in mind, this space offers all the comforts of home plus the upgrades you crave. Whether you’re here for work or play, you’ll love the dedicated office with desk and chair, perfect for remote work, and the super zippy Wi-Fi to keep you connected. After a day of exploring Treasure Valley or enjoying downtown Star, unwind in this fresh, new space built for both comfort and convenience. Sleek design, modern amenities, and a vibrant atmosphere make The Hub your go-to stay in Star.

    Don't forget to tag us during your stay using #stayinstaridaho. All doors are accessed by a digital keyless entry system.

    Guests can park in front of the garage on the driveway.

    We will give you your space, but we are here if you need us! We want you to enjoy your stay and will do our best to accommodate you!

    Quiet neighborhood close to downtown Star. Walking distance to Albertsons, dining, Club Pilates and more!

    We have a no-pet policy due to allergies. Thank you for understanding.

    If you have a special occasion, please let us know how we can make it special for you!

Lignende overnatningssteder

Om området

Denne feriebolig befinder sig i centrum i Star. Warhawk Air Museum og Canyon County Historiske Samfundsmuseum er nogle af de kulturelle seværdigheder. Er du interesseret i oplevelser, kan du udforske Helina Marie's Wine Shop og Ridgecrest Golfklub. Jabbers og Red Chair Lavender er også et besøg værd. Afsæt lidt tid til at udforske områdets muligheder for vingårdsture, eller få lidt frisk luft på eventyr i form af mountainbiking i nærheden. Besøg vores rejseguide til Star
Vis flere feriehuse i Star
Kort
Star, ID

Hvad ligger i nærheden?

  • En blå idrætsbane med hvide og orange markeringer.
    Boise State University
    34 min. kørsel - 39.8 km
  • Helina Marie's Wine Shop
    5 min. kørsel - 2.1 km
  • Waggin' Tails Dog Park
    6 min. kørsel - 2.5 km
  • Ford Idaho Center
    14 min. kørsel - 12.0 km
  • The Village at Meridian
    28 min. kørsel - 26.7 km

Sådan kommer du rundt

  • Boise Station - 31 min. kørsel
  • Boise Airport (BOI) - 38 min. kørsel

Restauranter

  • Maverik Adventures First Stop
    19 min. gang
  • Starbucks
    6 min. kørsel
  • Domino's Pizza
    4 min. kørsel
  • Kinya | Ramen - Sushi - Bar
    11 min. kørsel
  • Starbucks
    12 min. kørsel

Ofte stillede spørgsmål

Har The Hub Spacious 3 Bed, 3 Bath Getaway in Star, Idaho en pool?

Ja, dette overnatningssted har en pool.

Er The Hub Spacious 3 Bed, 3 Bath Getaway in Star, Idaho et kæledyrsvenligt overnatningssted?

Nej, kæledyr er ikke tilladt på dette overnatningssted.

Hvor meget koster parkering hos The Hub Spacious 3 Bed, 3 Bath Getaway in Star, Idaho?

Der er mulighed for parkering på overnatningsstedet.

Hvornår er indtjekning på The Hub Spacious 3 Bed, 3 Bath Getaway in Star, Idaho?

Indtjekning starter kl. 16.00.

Hvornår er udtjekning på The Hub Spacious 3 Bed, 3 Bath Getaway in Star, Idaho?

Udtjekning er kl. 10.00.

Hvor ligger The Hub Spacious 3 Bed, 3 Bath Getaway in Star, Idaho?

Feriested ligger i hjertet af Star, kun 2 km fra Helina Marie's Wine Shop og Waggin' Tails Dog Park. Derudover ligger Boise River og Skydive Idaho ca. 5 km derfra.

Anmeldelser

Anmeldelser af The Hub Spacious 3 Bed, 3 Bath Getaway in Star, Idaho

10

Enestående

10

Rengøring

10

Området
Bedømmelse på 10 − Fremragende. 3 af i alt 3 anmeldelser
Bedømmelse på 8 − Udmærket. 0 af i alt 3 anmeldelser
Bedømmelse på 6 − Okay. 0 af i alt 3 anmeldelser
Bedømmelse på 4 − Dårligt. 0 af i alt 3 anmeldelser
Bedømmelse på 2 − Forfærdeligt. 0 af i alt 3 anmeldelser

Anmeldelser

Verificeret anmeldelse

10/10 Fremragende

Synes godt om: Rengøring, indtjekning, kommunikation, annoncens rigtighed
The house is beautiful and very clean. My family enjoyed our stay. It is conveniently located near a Albertson’s supermarket.
Overnattede 3 nætter i juli 2026
Verificeret anmeldelse

10/10 Fremragende

Synes godt om: Rengøring, indtjekning, kommunikation, beliggenhed, annoncens rigtighed
We had a great expirience! The home was well stocked and very comfortable. Cara was quick to respond to any questions we had. We were even able to extend our stay!
Overnattede 4 nætter i marts 2026
Verificeret anmeldelse

10/10 Fremragende

Synes godt om: Rengøring, indtjekning, kommunikation, beliggenhed, annoncens rigtighed
Hey when we first got there all the ACs were set to 82.
Overnattede 4 nætter i juli 2026