Red Head
Saint John
Besøg Red Head
Overnat nær populære seværdigheder i Red Head
Oplevelser

Historisk Saint John smartphone lyd vandretur

Hoteller i nærheden af Bay of Fundy Tour Saint John NB
Mest populære hoteller i Red Head

Saint John Harbourfront Hotel

Chateau Saint John Trademark Collection by Wyndham
"Nice staff. God location. Great breakfast."
Anmeldelse fra 25. aug. 2026

Delta Hotels by Marriott Saint John
"Very clean and friendly hotel, will definitely use again."
Anmeldelse fra 23. sep. 2026

Days Inn by Wyndham Saint John New Brunswick
"The hotel is in bad condition and a lot of Noice also"
Anmeldelse fra 16. maj 2025

Hampton Inn & Suites Saint John

St. Martins Country Inn
"Beliggenheden er rigtig god, personalet hjælpsomt. Der var støvet under sengene, og der hang håndklæder fra tidligere gæster på badeværelsesdøren."
Anmeldelse fra 17. jun. 2026
Besøg Red Head

Uptown
Hvis du tilbringer noget tid i Uptown, er Saint John City Market og King's Square et par populære seværdigheder, der er værd at besøge.

North End
Under dit ophold i North End kan du lægge vejen forbi seværdigheder som Lord Beaverbrook Rink og Place Fort La Tour.
Mount Pleasant
Under dit ophold i Mount Pleasant kan du lægge vejen forbi seværdigheder som Rockwood Park og Saint John Public Gardens.
East Saint John
Hvis du er på udkig efter oplevelser i East Saint John og omegn, kan du besøge King's Square og Saint John City Market.
Waterloo
Selvom Waterloo ikke byder på mange seværdigheder, skal du ikke langt for at finde spændende oplevelser som Saint John City Market og King's Square.








