Northwest Colorado Springs

Colorado Springs

Et ørkenlandskab med markante røde klippeformationer og fjerne bjerge under en skyet himmel.
Et nærbillede af en ugle med gule øjne, der sidder på en gren.
En bænk med udsigt over et bjergrigt landskab med sparsom vegetation og en klar himmel.
Et interiør af et moderne arkitektonisk rum med et stort, trekantet ovenlys og rækker af siddepladser.

Overnat nær populære seværdigheder i Northwest Colorado Springs

Oplevelser


Mest populære hoteller i Northwest Colorado Springs

Best Western Plus Peak Vista Inn & Suites

Best Western Plus Peak Vista Inn & Suites

3 out of 5
7265 Commerce Center Dr Colorado Springs CO
Prisen er 814 kr. pr. nat fra 18. aug. til 19. aug.
814 kr.
18. aug. - 19. aug.
inkluderer skatter og gebyrer
Overnat på dette hotel med forretningsvenlig profil i Colorado Springs. Nyd godt af gratis morgenmad, gratis Wi-Fi og gratis parkering. Vores gæster fremhæver ...
9,4/10 Enestående! (1.208 anmeldelser)
"Exelent morgenmad."

Anmeldelse fra 8. maj 2026

Best Western Plus Peak Vista Inn & Suites
Embassy Suites by Hilton Colorado Springs

Embassy Suites by Hilton Colorado Springs

3.5 out of 5
7290 Commerce Center Drive Colorado Springs CO
Prisen er 1.008 kr. pr. nat fra 16. aug. til 17. aug.
1.008 kr.
16. aug. - 17. aug.
inkluderer skatter og gebyrer
Overnat på dette hotel med forretningsvenlig profil i Colorado Springs. Nyd godt af gratis morgenmad, gratis Wi-Fi og et døgnåbent fitnesscenter. Vores gæster ...
8,2/10 Meget godt! (1.167 anmeldelser)
"Hotel is rather dated and stuff like the AC was a bit janky. 2 out of 4 elevators were out of order and the remaining 2 have seen better days. That being said the staff more than made up for these issues."

Anmeldelse fra 20. jul. 2026

Embassy Suites by Hilton Colorado Springs
Spark by Hilton Colorado Springs I 25 Central

Spark by Hilton Colorado Springs I 25 Central

2.5 out of 5
7245 Commerce Center Dr Colorado Springs CO
Prisen er 467 kr. pr. nat fra 16. aug. til 17. aug.
467 kr.
16. aug. - 17. aug.
inkluderer skatter og gebyrer
Overnat på dette hotel med forretningsvenlig profil i Colorado Springs. Nyd godt af gratis morgenmad, gratis Wi-Fi og gratis parkering. Vores gæster fremhæver ...
8/10 Meget godt! (1.229 anmeldelser)
"Det er et godt sted, men der mangler et større udvalg til morgenmaden"

Anmeldelse fra 27. sep. 2024

Spark by Hilton Colorado Springs I 25 Central
Colorado Springs Marriott

Colorado Springs Marriott

4 out of 5
5580 Tech Center Dr. Colorado Springs CO
Prisen er 1.148 kr. pr. nat fra 23. aug. til 24. aug.
1.148 kr.
23. aug. - 24. aug.
inkluderer skatter og gebyrer
Overnat på dette hotel med forretningsvenlig profil i Colorado Springs. Nyd godt af gratis Wi-Fi, udendørs pool og 2 boblebade. Vores gæster fremhæver især det ...
8,4/10 Meget godt! (1.002 anmeldelser)
"Nice hotel located near gorgeus nature. The location really requires a car, and parking is 12 USD per night, a bit steep in my view for a parking lot so far removed but whatever. Staff is very friendly, rooms have a nice size, 10 USD cocktails in the restaurant, and nice breakfast although not ..."

Anmeldelse fra 23. apr. 2026

Colorado Springs Marriott
Extended Stay America Suites Colorado Springs West

Extended Stay America Suites Colorado Springs West

2.5 out of 5
5855 Corporate Dr Colorado Springs CO
Prisen er 579 kr. pr. nat fra 3. aug. til 4. aug.
579 kr.
3. aug. - 4. aug.
inkluderer skatter og gebyrer
Overnat på dette hotel med forretningsvenlig profil i Colorado Springs. Nyd godt af gratis morgenmad, gratis Wi-Fi og gratis parkering. De populære seværdigheder ...
7,2/10 Godt! (633 anmeldelser)
"Good for what it is."

Anmeldelse fra 1. aug. 2026

Extended Stay America Suites Colorado Springs West
Comfort Inn North - Air Force Academy Area

Comfort Inn North - Air Force Academy Area

2.5 out of 5
6450 Corporate Drive Colorado Springs CO
Prisen er 568 kr. pr. nat fra 1. sep. til 2. sep.
568 kr.
1. sep. - 2. sep.
inkluderer skatter og gebyrer
Overnat på dette hotel med forretningsvenlig profil i Colorado Springs. Nyd godt af gratis morgenmad, gratis Wi-Fi og gratis parkering. Vores gæster fremhæver ...
8/10 Meget godt! (932 anmeldelser)
"It was great. Clean room Great staff Ok breakfast"

Anmeldelse fra 1. aug. 2026

Comfort Inn North - Air Force Academy Area
Den laveste pris pr. nat baseret på 2 voksne for 1 nat, som er fundet inden for de seneste 24 timer. Priser og tilgængelighed kan ændres uden varsel. Yderligere vilkår kan gælde.

Besøg Northwest Colorado Springs

Find de bedste områder og kvarterer i Northwest Colorado Springs til dine foretrukne aktiviteter.

Central Colorado Springs

Under dit ophold i Central Colorado Springs kan du lægge vejen forbi seværdigheder som U.S. Olympic & Paralympic Training Center og Pikes Peak Center.

Colorado Springs Centrum

Colorado Springs Centrum er kendt for sine mange spisemuligheder, og du kan lægge vejen forbi Pikes Peak Center og Colorado Springs Pioneers Museum, når du er i området.

West Colorado Springs

Under dit ophold i West Colorado Springs kan du lægge vejen forbi seværdigheder som Garden of the Gods og Glen Eyrie Castle.

Broadmoor

Hvis du tilbringer noget tid i Broadmoor, er Cheyenne Mountain Zoo og Broadmoor Golf Club et par populære seværdigheder, der er værd at besøge.

Southwest Colorado Springs

Under dit ophold i Southwest Colorado Springs kan du lægge vejen forbi seværdigheder som Cheyenne Mountain Zoo og Broadmoor Golf Club.



Northwest Colorado Springs

Vælg to eller flere komponenter, og spar penge på din rejse: