Hele boligen

270 Ocean Views From Private Pool Sun Terrace

2.0-stjernet overnatningssted

Billedgalleri for 270 Ocean Views From Private Pool Sun Terrace

Hus | 4 soveværelser, internet
Hus | 4 soveværelser, internet
Hus | 4 soveværelser, internet
En pool med tre hvide liggestole, en hængekøje og havudsigt.
En hængekøje ved en pool med frit udsyn til havet og en hvid væg med grønt.

Hele boligen

4 soveværelser3 badeværelserPlads til 8 personer

Populære faciliteter

  • Parkering er inkluderet
  • Grillfaciliteter

Tilføj datoer for priser

Om overnatningsstedet

270 Ocean Views From Private Pool Sun Terrace

  • Villa i nærheden af Playa PortoMari
  • 270 Ocean Views From Private Pool Sun Terrace har alt, hvad du behøver. Hold forbindelsen med gratis Wi-Fi på fællesarealer.
  • Du kan desuden drage fordel af følgende under dit ophold:
    • Gratis selvstændig parkering
    • Havegrill
  • Værelsesfaciliteter
  • Alle værelser hos 270 Ocean Views From Private Pool Sun Terrace inkluderer faciliteter som højhastighedsinternetforbindelse.

Faciliteter på overnatningsstedet

Strand

  • På stranden

Pool- og spafaciliteter

  • Fællespool

Internet

  • Tilgængeligt i villaen: hurtigt internet
  • Tilgængeligt på nogle fællesarealer: gratis Wi-Fi

Parkering og transport

  • Mulighed for parkering på gaden
  • Gratis selvstændig parkering på stedet
  • Begrænset selvstændig parkering på stedet
  • Mulighed for handicapparkering
  • Parkeringsmulighederne på stedet omfatter en garage

Soveværelser

  • 4 soveværelser

Badeværelse

  • 3 private badeværelser

Udendørsarealer

  • Grillfaciliteter

Kæledyr

  • Kæledyr er ikke tilladt

Hjælp til personer med et handicap

  • Hvis du vil anmode om hjælp til personer med et handicap, bedes du kontakte overnatningsstedet via kontaktoplysningerne i din reservationsbekræftelse.
  • Handicapparkering
  • Ingen elevator

Sikkerhedsforanstaltninger

  • Kuliltedetektor (værten har angivet, at der er en kuliltedetektor på overnatningsstedet)
  • Røgalarm (værten har angivet, at der er en røgalarm på overnatningsstedet)

Generelt

  • 7 enheder

Lignende overnatningssteder

Politikker

Indtjekning

Indtjekning fra kl. 15.00 til kl. 17.00
Minimumsalder for indtjekning: 25 år

Udtjekning

Udtjekning inden: kl. 11.00

Særlige indtjekningsinstruktioner

Gæster skal kontakte overnatningsstedet for at få indtjekningsinstruktioner
Kontakt venligst overnatningsstedet via kontaktoplysningerne i reservationsbekræftelsen, mindst 24 timer før du ankommer, for at arrangere indtjekning
Oplysninger fra overnatningsstedet kan være oversat ved hjælp af automatiserede oversættelsesværktøjer

Kæledyr

Kæledyr er ikke tilladt

Børn og ekstra senge

Børn er velkomne
Events/fester er ikke tilladt

Betalingstyper accepteret på overnatningsstedet

Vigtige oplysninger

Godt at vide

Dette overnatningssted udlejes af en professionel vært, der udlejer som en virksomhed eller et erhverv.
Gebyrer for ekstra opredninger kan forekomme og varierer afhængigt af overnatningsstedets politik
Gyldigt billed-ID og kreditkort, debetkort eller kontant depositum kan være påkrævet ved indtjekning til dækning af påløbende udgifter
Særlige ønsker afhænger af tilgængelighed ved indtjekning og kan medføre ekstra gebyrer. Særlige ønsker kan ikke garanteres
Dette overnatningssted accepterer kreditkort
Værten har angivet, at der er en kuliltealarm på overnatningsstedet
Værten har angivet, at der er en røgalarm på overnatningsstedet
Dette overnatningssted rengøres professionelt
Hvis du afbestiller din reservation, er dette underlagt værtens afbestillingspolitik. I overensstemmelse med EU's regler om forbrugerrettigheder er reservation af overnatning ikke omfattet af fortrydelsesretten.

Vi bør nævne

Dette overnatningssted har ingen elevatorer
Et obligatorisk gebyr for rengøring er inkluderet i overnatningsstedets pris

National vurdering

Dette overnatningssted har ikke en bedømmelse fra turistrådet i Curaçao. Som en hjælp til vores kunder har vi angivet en bedømmelse baseret på vores bedømmelsessystem.

Om området

Denne villa befinder sig på stranden i St. Marie. Queen Emma Bridge er en betydningsfuld seværdighed, du kan opleve. Er du mere interesseret i stedets natur, kan du kigge forbi Playa PortoMari og Cas Abao strand. Besøg vores rejseguide til St. Marie
Vis flere villaer i St. Marie
Kort
St. Marie, Curacao

Hvad ligger i nærheden?

  • En strand med hvidt sand, rolige blå vand og klippeformationer.
    Playa PortoMari
    12 min. kørsel - 6.5 km
  • Daaibooi strand
    7 min. kørsel - 3.9 km
  • Landhuis Jan Kok
    9 min. kørsel - 5.6 km
  • Curaçao Universitet
    25 min. kørsel - 19.8 km
  • Cas Abao strand
    25 min. kørsel - 17.2 km

Sådan kommer du rundt

  • Willemstad (CUR-Hato International) - 25 min. kørsel

Restauranter

  • Pizza and More
    14 min. gang
  • Café Daai Booi
    7 min. kørsel
  • Marfa’s good-hangout @ williwood
    7 min. kørsel
  • PortoMari Beach Club
    11 min. kørsel
  • Immanuel Café
    9 min. kørsel

Ofte stillede spørgsmål

Er 270 Ocean Views From Private Pool Sun Terrace et kæledyrsvenligt overnatningssted?

Nej, kæledyr er ikke tilladt på dette overnatningssted.

Hvor meget koster parkering hos 270 Ocean Views From Private Pool Sun Terrace?

Der er gratis selvstændig parkering på dette overnatningssted.

Hvornår er indtjekning på 270 Ocean Views From Private Pool Sun Terrace?

Indtjekning fra kl. 15.00 til kl. 17.00.

Hvornår er udtjekning på 270 Ocean Views From Private Pool Sun Terrace?

Udtjekning er kl. 11.00.

Hvor ligger 270 Ocean Views From Private Pool Sun Terrace?

Denne villa ligger på stranden, kun 5 km fra Daaibooi strand, Landhuis Jan Kok og Playa PortoMari. Derudover ligger Cas Abao strand og Manzalina Beach ca. 15 km derfra.

Kan jeg afbestille min reservation gratis og modtage fuld refusion?

Ja, dette overnatningssted tilbyder gratis afbestilling for udvalgte værelsespriser, fordi fleksibilitet er vigtigt. Du bedes læse overnatningsstedets afbestillingspolitik på vores hjemmeside for at få flere oplysninger om undtagelser eller krav.

Anmeldelser af 270 Ocean Views From Private Pool Sun Terrace