Hele lejligheden

Superior 3 Bedroom Apartment

Overnatningsstedets klasse: 2

Billedgalleri for Superior 3 Bedroom Apartment

Et hotelværelse med en seng, et skrivebord med et spejl og et vindue med gardiner.
En moderne stue med en grå lænestol, et vindue med gule gardiner og udsigt til det fri.
En moderne stue med et fladskærms-tv, sofa og sofabord.
En moderne stue med en grå sofa, et sofabord, et fladskærms-tv og en gul gardin.
En pænt redt seng med hvide sengetæpper og to lilla puder, et sennepsfarvet tæppe og et vindue med lilla gardiner.

Populære faciliteter

Tilføj datoer for priser

Om overnatningsstedet

Superior 3 Bedroom Apartment

  • Lejlighed i nærheden af Oxford Street
  • Superior 3 Bedroom Apartment ligger tæt ved Kensington Gardens og har masser at byde på. Gæster kan nyde godt af gratis Wi-Fi på fællesarealer.
  • Værelsesfaciliteter
  • Alle værelser hos Superior 3 Bedroom Apartment har faciliteter som højhastighedsinternetforbindelse.

Lignende overnatningssteder

Om området

Superior 3 Bedroom Apartment befinder sig i Maida Vale – et område i London. Royal Albert Hall og The British Museum udgør nogle af de kulturelle højdepunkter i området, mens de rejsende, der ønsker at tage på shopping, kan besøge Oxford Street og Kensington High Street. Deltag i et event eller en sportbegivenhed ved Wembley Stadium, og giv dig selv tid til at opleve London Eye, som er en af topseværdighederne. Besøg vores rejseguide til London
Vis flere lejligheder i London
Kort
London, ENG

Hvad ligger i nærheden?

  • En rød bygning med skiltet 'ALICE'S' og et postkontors skilt.
    Westbourne Grove
    7 min. kørsel - 1.8 km
  • En bygningseingang med et skilt der viser "Abbey Road Studios" og to krukker med planter på hver side.
    Abbey Road Studios
    8 min. kørsel - 2.0 km
  • En gade med butikker, herunder Portobello Market.
    Portobello Road Market
    8 min. kørsel - 2.7 km
  • Icmp | London, Queen's Park
    6 min. gang - 0.6 km
  • Kensal Green Cemetery
    19 min. gang - 1.7 km

Sådan kommer du rundt

  • Queen's Park Metrostation - 3 min. gang
  • Kensal Rise Station - 20 min. gang
  • London (LCY-London City) - 52 min. kørsel

Restauranter

  • Wolfpack
    6 min. gang
  • GAIL's Bakery
    5 min. gang
  • Cafe Jack's
    6 min. gang
  • I Am A Coffeeholic
    1 min. gang
  • Milk Beach Queen's Park
    8 min. gang

Ofte stillede spørgsmål

Er Superior 3 Bedroom Apartment et kæledyrsvenligt overnatningssted?

Nej, kæledyr er ikke tilladt på dette overnatningssted.

Hvornår er indtjekning på Superior 3 Bedroom Apartment?

Indtjekning fra kl. 15.00 til kl. 17.00.

Hvornår er udtjekning på Superior 3 Bedroom Apartment?

Udtjekning er kl. 11.00.

Hvor ligger Superior 3 Bedroom Apartment?

Dette lejlighedskompleks ligger i Maida Vale, kun 5 km fra Portobello Road Market, Hyde Park og Oxford Street. Derudover ligger Marble Arch og Royal Albert Hall ca. 5 km derfra. Der er fem minutters gang til både Queen's Park Metrostation og Queens Park Overground Station.