Hele boligen

Oceanfront Beach House with Spacious Backyard by RedAwning

Overnatningsstedets klasse: 3.5

Billedgalleri for Oceanfront Beach House with Spacious Backyard by RedAwning

En trætrap fører ned til en sandstrand med havet i baggrunden.
En gang med et maleri af en strandscene, en hvid dekorativ genstand på et konsolbord, og et kig ind i en spiseområde med trægulv.
Et moderne køkken med hvide skabe, rustfrie stål hvidevarer og trægulv.
En rummelig stue med en stor beige hjørnesofa, en loftventilator og udsigt ud af store vinduer.
Et værelse med en skydedør, der fører ud til en balkon med gelænder og udsigt over et hvidt hegn samt en blå stol.

Populære faciliteter

  • Køkken
  • Gratis Wi-Fi

Tilføj datoer for priser

Om overnatningsstedet

Oceanfront Beach House with Spacious Backyard by RedAwning

  • Feriested i nærheden af Omni Amelia Island Resort Golf
  • Oceanfront Beach House with Spacious Backyard by RedAwning tilbyder en tilstødende golfbane m.m. Hold forbindelsen med gratis Wi-Fi på værelset.
  • Du kan desuden drage fordel af følgende under dit ophold:
  • Røgfrie områder
  • Værelsesfaciliteter
  • Alle værelser hos Oceanfront Beach House with Spacious Backyard by RedAwning tilbyder faciliteter som gratis Wi-Fi.
  • Andre faciliteter tæller:
    • 3 badeværelser med badekar eller brusere
    • Tv med kabelkanaler
    • Køkken, køleskabe og mikrobølgeovne

Lignende overnatningssteder

Om området

Denne feriebolig befinder sig i Fernandina Beach ved siden af en golfbane og på stranden. Fernandina Lille Teater og Amelia Island Historiske Museum er nogle af de kulturelle seværdigheder, mens et par eksempler på de oplevelser, du kan udforske i området, er Fernandina Beach Pinball Museum og Island Falls Golf. Fernandina Beach Main Park og Amelia Island Nature Center er også et besøg værd. Benyt lejligheden til at udforske områdets muligheder for vandsport som fiskeri. Besøg vores rejseguide til Fernandina Beach
Vis flere feriehuse i Jacksonville
Kort
2958 South Fletcher Ave., Fernandina Beach, FL, 32034

Hvad ligger i nærheden?

  • En strand med bølger, en moler og en overskyet himmel.
    Fernandina Beach
    6 min. gang - 0.6 km
  • En historisk lokalitet med murstensbygninger, et flag og et mark med træstammer.
    Fort Clinch State Park
    7 min. kørsel - 5.5 km
  • Et højt rødt og hvidt fyrtårn med et grønt tag, omgivet af palmer og en skyet himmel.
    Mayport Naval Station
    42 min. kørsel - 43.4 km
  • Seaside Park
    20 min. gang - 1.7 km
  • Omni Amelia Island Resort Golf
    10 min. kørsel - 9.6 km

Sådan kommer du rundt

  • Jacksonville Internationale Lufthavn (JAX) - 36 min. kørsel

Restauranter

  • 7 Brew Coffee
    4 min. kørsel
  • McDonald's
    4 min. kørsel
  • Sliders Seaside Grill
    2 min. kørsel
  • Zaxby's Chicken Fingers & Buffalo Wings
    4 min. kørsel
  • Circle K
    3 min. kørsel

Ofte stillede spørgsmål

Er Oceanfront Beach House with Spacious Backyard by RedAwning et kæledyrsvenligt overnatningssted?

Nej, kæledyr er ikke tilladt på dette overnatningssted.

Hvornår er indtjekning på Oceanfront Beach House with Spacious Backyard by RedAwning?

Indtjekning fra kl. 16.00 til kl. 23.30.

Hvornår er udtjekning på Oceanfront Beach House with Spacious Backyard by RedAwning?

Udtjekning er kl. 10.00.

Hvor ligger Oceanfront Beach House with Spacious Backyard by RedAwning?

Feriested med golffaciliteter ligger i Fernandina Beach, kun 2 km fra Fernandina Beach og Seaside Park. Derudover ligger Fernandina Beach Golfklub og Fernandina Beach Pinball Museum ca. 3 km derfra.