Hele boligen

V0475 - VIAS VILLAGE (34) - Villa sleeps 8 with private pool.

Billedgalleri for V0475 - VIAS VILLAGE (34) - Villa sleeps 8 with private pool.

En strand med telte og parasoller, en stenet kystlinje og mennesker der nyder stranden.
Et køkken med en træø, stole, et ur og et vindue med gardiner.
Udvendig detalje
Pool
Terrasse/gårdhave

Hele boligen

4 soveværelser2 badeværelser

Populære faciliteter

  • Pool
  • Vaskemaskine
  • Aircondition
  • Mulighed for parkering
  • Grillfaciliteter

Tilføj datoer for priser

Om overnatningsstedet

V0475 - VIAS VILLAGE (34) - Villa sleeps 8 with private pool.

  • Villa ved havet
  • V0475 - VIAS VILLAGE (34) - Villa sleeps 8 with private pool. tilbyder vaskerifaciliteter m.m. Gæster kan nyde godt af Wi-Fi på værelset.
  • Du kan desuden drage fordel af:
    • En swimmingpool
    • Havegrill
  • Værelsesfaciliteter
  • Alle værelser hos V0475 - VIAS VILLAGE (34) - Villa sleeps 8 with private pool. inkluderer komfortable faciliteter såsom aircondition og internetadgang.
  • Andre faciliteter tæller:
    • 2 badeværelser med brusere og badekar eller brusere
    • Opvaskemaskiner, mikrobølgeovne og ovne

Faciliteter på overnatningsstedet

Pool- og spafaciliteter

  • Pool

Internet

  • Tilgængeligt i villaen: Wi-Fi

Parkering og transport

  • Parkering på stedet

Mad og drikkevarer

  • Kogeplade
  • Mikrobølgeovn
  • Opvaskemaskine
  • Ovn

Soveværelser

  • 4 soveværelser

Badeværelse

  • 2 badeværelser
  • Badekar eller brusekabine
  • Bruser
  • Hårtørrer

Udendørsarealer

  • Grillfaciliteter

Tøjvask

  • Vaskemaskine
  • Vaskeri

Komfort

  • Aircondition

Kæledyr

  • Kæledyr er ikke tilladt

Hjælp til personer med et handicap

  • Særlige rygeområder

Service og tjenester

  • Strygejern/strygebræt

Områdets højdepunkter

  • I centrum
  • Tæt på havet

Oplevelser

  • Forlystelsespark i nærheden
  • Mulighed for at ride i nærheden
  • Mulighed for at stå på jetski i nærheden
  • Mulighed for at stå på vandski i nærheden
  • Mulighed for at svømme i nærheden
  • Vingårdsture i nærheden

Sikkerhedsforanstaltninger

  • Ingen kuliltedetektor eller gasapparater (værten har angivet, at der ikke er en kuliltedetektor eller gasapparater på overnatningsstedet)
  • Røgalarm (værten har angivet, at der er en røgalarm på overnatningsstedet)

Lignende overnatningssteder

Politikker

Indtjekning

Indtjekning starter kl. 15.00

Udtjekning

Udtjekning inden: kl. 11.00

Særlige indtjekningsinstruktioner

Du modtager en e-mail fra værten med instruktioner til indtjekning og udtjekning
Oplysninger fra overnatningsstedet kan være oversat ved hjælp af automatiserede oversættelsesværktøjer

Kæledyr

Kæledyr er ikke tilladt

Børn og ekstra senge

Børn er velkomne

Begivenheder

Arrangementer er ikke tilladt

Rygning

Rygning er tilladt: I udvalgte områder

Vigtige oplysninger

Godt at vide

Dette overnatningssted udlejes af en professionel vært, der udlejer som en virksomhed eller et erhverv.
Gebyrer for ekstra opredninger kan forekomme og varierer afhængigt af overnatningsstedets politik
Gyldigt billed-ID og kreditkort, debetkort eller kontant depositum kan være påkrævet ved indtjekning til dækning af påløbende udgifter
Særlige ønsker afhænger af tilgængelighed ved indtjekning og kan medføre ekstra gebyrer. Særlige ønsker kan ikke garanteres
Fester og events for grupper er strengt forbudt på stedet
Værten har angivet, at der ikke er nogen kuliltealarm eller gasapparater på overnatningsstedet
Værten har angivet, at der er en røgalarm på overnatningsstedet
Dette overnatningssted administreres gennem vores samarbejdspartner Vrbo. Du modtager en e-mail fra Vrbo med et link til en Vrbo-konto, hvorfra du kan ændre eller afbestille din booking
Hvis du afbestiller din reservation, er dette underlagt værtens afbestillingspolitik. I overensstemmelse med EU's regler om forbrugerrettigheder er reservation af overnatning ikke omfattet af fortrydelsesretten.

Vi bør nævne

Som følge af nationale reguleringer kan der ikke overføres mere end 1000 EUR i kontanter på dette overnatningssted. Kontakt overnatningsstedet via kontaktoplysningerne i reservationsbekræftelsen for flere oplysninger

Om området

Denne villa befinder sig i Vias i centrum og ved havet. Libron Bygningsværk og Arènes de Béziers er et par af lokale seværdigheder, og er du mere til shopping, kan du besøge Les Halles de Béziers og Pezenas Marked. Fabrikus World og Kaktuspark er også et besøg værd. Oplevelser som jetski, vandski og svømning giver gode muligheder for at komme ud på eller i det omgivende vand, eller du kan tage på eventyr ved at afprøve ridning i nærheden. Besøg vores rejseguide til Vias
Vis flere villaer i Vias
Kort
Vias, Hérault

Hvad ligger i nærheden?

  • En flod med bro og stenvæg.
    Canal du Midi
    1 min. kørsel - 1.4 km
  • Fabrikus World
    3 min. kørsel - 2.4 km
  • Plage Naturiste Cap d'Agde
    17 min. kørsel - 11.3 km
  • Cap d'Agde-stranden
    17 min. kørsel - 12.0 km
  • Camping le Serignan Plage
    27 min. kørsel - 23.8 km

Sådan kommer du rundt

  • Vias Station - 10 min. gang
  • Cap d'Agde Lufthavn (BZR), Béziers - 12 min. kørsel

Restauranter

  • La Palmeraie - Le Club Farret
    6 min. kørsel
  • Bar - Le Club Farret
    6 min. kørsel
  • Camping l'air marin
    4 min. kørsel
  • Café Capitaine
    6 min. kørsel
  • Les Dunes
    7 min. kørsel

Ofte stillede spørgsmål

Har V0475 - VIAS VILLAGE (34) - Villa sleeps 8 with private pool. en pool?

Ja, dette overnatningssted har en pool.

Er V0475 - VIAS VILLAGE (34) - Villa sleeps 8 with private pool. et kæledyrsvenligt overnatningssted?

Nej, kæledyr er ikke tilladt på dette overnatningssted.

Hvor meget koster parkering hos V0475 - VIAS VILLAGE (34) - Villa sleeps 8 with private pool.?

Der er mulighed for parkering på overnatningsstedet.

Hvornår er indtjekning på V0475 - VIAS VILLAGE (34) - Villa sleeps 8 with private pool.?

Indtjekning starter kl. 15.00.

Hvornår er udtjekning på V0475 - VIAS VILLAGE (34) - Villa sleeps 8 with private pool.?

Udtjekning er kl. 11.00.

Hvor ligger V0475 - VIAS VILLAGE (34) - Villa sleeps 8 with private pool.?

Denne villa ligger i hjertet af Vias, kun 2 km fra Canal du Midi og Fabrikus World. Derudover ligger Libron Bygningsværk og Domaine de Saint Pierre ca. 5 km derfra. Du kan desuden gå til Vias Station på 10 minutter.

Anmeldelser af V0475 - VIAS VILLAGE (34) - Villa sleeps 8 with private pool.