Hele boligen·Privat vært

Seaview 3-bedroom villa with private pool, barbeque and fire pit

Billedgalleri for Seaview 3-bedroom villa with private pool, barbeque and fire pit

En pool omgivet af frodige banantræer og en hvid hund.
Et køkken med hvide skabe, en gasovn, en mikroovn og en hængende lampe.
En stue med sofa, lænestol, sofabord og fjernsyn.
Spiseområde med et rundt bord, stole, en lysekrone og en potteplante.
Et udendørs poolområde om natten med bålsted, siddepladser og tropiske planter.

Populære faciliteter

  • Pool
  • Køkken
  • Vaskemaskine
  • Kæledyrsvenligt
  • Aircondition
  • Grillfaciliteter

Tilføj datoer for priser

Om overnatningsstedet

Seaview 3-bedroom villa with private pool, barbeque and fire pit

  • Escape to this fabulous villa in picturesque Urla where is Tuscany of Turkey. While exploring nearby route of wineries, this cozy home offers 3 bedrooms, full kitchen and utencils, cooking equipment, barbeque in backyard, swimming Pool view living room offers extra sleeping options with a sofa bed, perfect for relaxing. Whether lounging indoors or gathering with Experience the magical sunset of Urla from roof terrace or inside the swimmimg pool while drinking your coctail at our lovely villa.

Lignende overnatningssteder

Om området

Denne villa befinder sig i Urla. Klazomenai Arkæologiske Sted og Limantepe er et par eksempler på nogle af de lokale seværdigheder. Er du interesseret i oplevelser, kan du udforske USCA Vingård og Urla Vingård. Besøg vores rejseguide til Urla
Vis flere villaer i Urla
Kort
Urla, İzmir

Hvad ligger i nærheden?

  • En person står på en klippeafsats ved et klart, blåt hav med fjerne bjerge i horisonten.
    Altınköy Beach
    27 min. kørsel - 18.7 km
  • Art Street Urla
    5 min. gang - 0.5 km
  • Malgaca Basar
    10 min. gang - 0.9 km
  • USCA Vingård
    9 min. kørsel - 7.5 km
  • Urla Vingård
    18 min. kørsel - 12.0 km

Sådan kommer du rundt

  • Izmir (ADB-Adnan Menderes) - 44 min. kørsel

Restauranter

  • İrmik Hanım Patisserie
    8 min. gang
  • Urla İstifçi
    8 min. gang
  • Hiç Lokanta
    9 min. gang
  • Baristocrat 3rd Wave Cafe & Roastery
    9 min. gang
  • Beige Rooms & Cafe
    7 min. gang

Ofte stillede spørgsmål

Har Seaview 3-bedroom villa with private pool, barbeque and fire pit en pool?

Ja, dette overnatningssted har en pool.

Er Seaview 3-bedroom villa with private pool, barbeque and fire pit et kæledyrsvenligt overnatningssted?

Ja, dette overnatningssted tillader hunde (maks. 2 i alt).

Hvornår er indtjekning på Seaview 3-bedroom villa with private pool, barbeque and fire pit?

Indtjekning starter kl. 15.00.

Hvornår er udtjekning på Seaview 3-bedroom villa with private pool, barbeque and fire pit?

Udtjekning er kl. 11.00.

Hvor ligger Seaview 3-bedroom villa with private pool, barbeque and fire pit?

Denne villa ligger i Urla, kun 15 minutters gang fra Art Street Urla og Malgaca Basar. Derudover ligger Arkas Kunst Urla og USCA Vingård ca. 10 km derfra.