Hele lejligheden

Apartments Lavandela Girandela

Overnatningsstedets klasse: 4

Vælg datoer for at se priser

Populære faciliteter

  • Køkken
  • Vaskemaskine
  • Tørretumbler
  • Parkering er inkluderet
  • Gratis Wi-Fi
  • Aircondition

Værelsesmuligheder

Tilgængelige filtre for værelser
Viser 2 ud af 2 værelser

Lejlighed (A1)

  • Strandudsigt
  • 67 m²
  • 2 soveværelser
  • Plads til 4 personer
  • 1 dobbeltseng og 2 enkeltsenge

Lejlighed (A2)

  • Haveudsigt
  • 57 m²
  • 2 soveværelser
  • Plads til 4 personer
  • 1 køjeseng (enkeltseng) og 1 dobbeltseng
Mod logo
Log på for at se tilgængelige rabatter og fordele. Flere fordele til flere eventyr.

Om området

Apartments Lavandela Girandela befinder sig i Sibenik. Stedets naturskønne områder inkluderer blandt andet Krka Nationalpark og Vela Solina, mens Museum for Kirkekunst og Skt. Krsevan Kirke udgør nogle af kulturelle seværdigheder. Aquapark Dalmatia og Dalmatiansk Etnisk Landsby er også et besøg værd. Besøg vores rejseguide til Sibenik
Vis flere lejligheder i Sibenik
Kort
Nova ulica 9, Sibenik, Sibenik-Knin, 22010

Hvad ligger i nærheden?

  • strand nær Studena uvala
    3 min. gang - 0.3 km
  • strand nær Žaborić
    5 min. gang - 0.5 km
  • beach near Uvala Gazdavica
    13 min. gang - 1.1 km
  • strand nær Jasenova uvala
    18 min. gang - 1.5 km
  • strand nær Jasenovo
    19 min. gang - 1.7 km

Sådan kommer du rundt

  • Ražine Station - 15 min. kørsel
  • Split (SPU) - 54 min. kørsel

Restauranter

  • Dalmatian Ethno Village
    12 min. kørsel
  • pomalo
    8 min. gang
  • Batak Sibenik
    8 min. kørsel
  • Restaurant Bongos
    11 min. kørsel
  • Pizzeria Delfin
    6 min. kørsel

Om overnatningsstedet

Apartments Lavandela Girandela

  • Lejlighed med eksklusiv profil
  • Apartments Lavandela Girandela tilbyder en terrasse m.m. Gæster kan nyde godt af gratis Wi-Fi på værelset.
  • Andre fordele hos denne lejlighed inkluderer:
    • Gratis selvstændig parkering
    • Røgfrie områder
  • Værelsesfaciliteter
  • Alle værelser hos Apartments Lavandela Girandela byder på faciliteter såsom aircondition samt andre goder som gratis Wi-Fi og pengeskabe.
  • Andre faciliteter på værelserne tæller:
    • Brusere og sæbe
    • Køkken, køleskabe og opvaskemaskiner

Lignende overnatningssteder

Ofte stillede spørgsmål

Er Apartments Lavandela Girandela et kæledyrsvenligt overnatningssted?

Nej, kæledyr er ikke tilladt på dette overnatningssted.

Hvor meget koster parkering hos Apartments Lavandela Girandela?

Der er gratis selvstændig parkering på dette overnatningssted.

Hvornår er indtjekning på Apartments Lavandela Girandela?

Indtjekning fra kl. 15.00 til kl. 22.00.

Hvornår er udtjekning på Apartments Lavandela Girandela?

Udtjekning er kl. 11.00.

Hvor ligger Apartments Lavandela Girandela?

Dette lejlighedskompleks ligger i Sibenik, kun 4,6 km fra Krapanj Franciskanske Kloster og ca. 10 km fra Vela Solina og Aquapark Dalmatia. Derudover ligger Dalmatiansk Etnisk Landsby og Gospe van Grada-kirken ca. 15 km derfra.