Hele lejligheden

Apartment 'Sea Breeze I La Manga' with Sea View, Wi-Fi and Air Conditioning

Billedgalleri for Apartment 'Sea Breeze I La Manga' with Sea View, Wi-Fi and Air Conditioning

Boblebad med en struktureret kant, en metalstige og en flisevæg med et mosaikmønster.
Et træningscenter med løbebånd, bænkpres og håndvægte.
En stue med stort vindue, loftventilator, sofa, sofabord og billedkunst på væggen.
Et rundt bord med stole på en balkon med udsigt over vandet.
En swimmingpool med træterrasse, omgivet af et hegn og en bygning med balkoner.

Anmeldelser

10 ud af 10.
Enestående

Populære faciliteter

  • Pool
  • Boblebad
  • Køkken
  • Vaskemaskine
  • Kæledyrsvenligt
  • Aircondition

Tilføj datoer for priser

Om overnatningsstedet

Apartment 'Sea Breeze I La Manga' with Sea View, Wi-Fi and Air Conditioning

  • Enjoy Mediterranean sea views at Sea Breeze I La Manga, a 65 m² beachfront apartment in La Manga del Mar Menor. With 2 bedrooms and 2 bathrooms, it accommodates up to 5 guests.



    Start your day with breakfast or a coffee on your private sea-view balcony. The Mediterranean beach is right beside the complex, while the shores of the Mar Menor are just a few minutes’ walk away.



    Guests can also enjoy the complex’s shared SPA area, featuring a sauna and jacuzzi, offering a relaxing way to unwind after a day at the beach.



    The apartment features a well-equipped kitchen, Wi-Fi, air conditioning, a fan, and a television, providing everything you need for a comfortable seaside stay.



    The building has an elevator, and step-free access is available. Parking is available on site and in the garage.



    One pet is welcome. Parties and events are not permitted. An airport transfer can be arranged on request.

    - Airport shuttle payment 150,00 € per ride

Faciliteter på overnatningsstedet

Pool- og spafaciliteter

  • Boblebad
  • Pool
  • Sauna

Internet

  • Tilgængeligt i lejligheden: Wi-Fi

Parkering og transport

  • Parkeringsmulighederne på stedet omfatter en garage

Køkken

  • Brødrister
  • Elkedel
  • Kaffe-/temaskine
  • Kogeplade
  • Køkkengrej, tallerkener og køkkenredskaber
  • Køleskab
  • Mikrobølgeovn
  • Opvaskemaskine
  • Ovn

Soveværelser

  • 2 soveværelser
  • Sengelinned til rådighed

Badeværelse

  • Bruser
  • Håndklæder til rådighed
  • Hårtørrer

Underholdning

  • Tv

Udendørsarealer

  • Balkon

Tøjvask

  • Vaskemaskine

Komfort

  • Aircondition
  • Varme

Kæledyr

  • Kæledyrsvenligt

Hjælp til personer med et handicap

  • Elevator
  • Røgfrit overnatningssted

Service og tjenester

  • Strygejern/strygebræt

Oplevelser

  • Motionscenter
  • Mulighed for at cykle i nærheden
  • Vandre-/cykelstier i nærheden

Sikkerhedsforanstaltninger

  • Kuliltedetektor ikke angivet (værten har ikke angivet, om der er en kuliltedetektor på overnatningsstedet – medbring eventuelt en bærbar detektor)
  • Røgalarm (værten har angivet, at der er en røgalarm på overnatningsstedet)
  • Førstehjælpskasse
  • Brandslukker

Lignende overnatningssteder

Politikker

Indtjekning

Indtjekning starter kl. 16.00

Udtjekning

Udtjekning inden: kl. 10.00

Særlige indtjekningsinstruktioner

Du modtager en e-mail fra værten med instruktioner til indtjekning og udtjekning
Oplysninger fra overnatningsstedet kan være oversat ved hjælp af automatiserede oversættelsesværktøjer

Husregler

Any additional fees listed in the description must be paid on site. If none are listed, this rule does not apply.

Kæledyr

Kæledyr er tilladt
Servicedyr er tilladt, og der opkræves ikke gebyrer

Børn og ekstra senge

Børn er velkomne

Begivenheder

Arrangementer er ikke tilladt

Rygning

Rygning er ikke tilladt

Vigtige oplysninger

Godt at vide

Dette overnatningssted udlejes af en professionel vært, der udlejer som en virksomhed eller et erhverv.
Gebyrer for ekstra opredninger kan forekomme og varierer afhængigt af overnatningsstedets politik
Gyldigt billed-ID og kreditkort, debetkort eller kontant depositum kan være påkrævet ved indtjekning til dækning af påløbende udgifter
Særlige ønsker afhænger af tilgængelighed ved indtjekning og kan medføre ekstra gebyrer. Særlige ønsker kan ikke garanteres
Fester og events for grupper er strengt forbudt på stedet
Værten har ikke angivet, om der er en kuliltealarm på overnatningsstedet. Medbring evt. egen alarm.
Værten har angivet, at der er en røgalarm på overnatningsstedet
Overnatningsstedets sikkerhedsforanstaltninger inkluderer brandslukker og førstehjælpskasse
Dette overnatningssted har udendørsområder såsom altaner, balkoner eller terrasser, der muligvis ikke er egnede for børn. Hvis du har spørgsmål, anbefaler vi, at du kontakter overnatningsstedet inden ankomst for at bekræfte, at de har et passende værelse til dig
Dette overnatningssted administreres gennem vores samarbejdspartner Vrbo. Du modtager en e-mail fra Vrbo med et link til en Vrbo-konto, hvorfra du kan ændre eller afbestille din booking
Overnatningsstedets registreringsnummer VV.MU.6029-1
Hvis du afbestiller din reservation, er dette underlagt værtens afbestillingspolitik. I overensstemmelse med EU's regler om forbrugerrettigheder er reservation af overnatning ikke omfattet af fortrydelsesretten.

Vi bør nævne

Som følge af nationale reguleringer kan der ikke overføres mere end 1000 EUR i kontanter på dette overnatningssted. Kontakt overnatningsstedet via kontaktoplysningerne i reservationsbekræftelsen for flere oplysninger

Om området

Denne lejlighed befinder sig i San Javier. Shoppingentusiaster bør kigge forbi Zenia Boulevard-indkøbscentret, mens de rejsende, der sætter pris på naturskønne områder, kan besøge Cabo Roig Strand og La Zenia Strand. Udforsk områdets muligheder såsom cykling og vandre-/cykelruter. Besøg vores rejseguide til San Javier
Vis flere lejligheder i San Javier
Kort
La Manga del Mar Menor

Hvad ligger i nærheden?

  • Playa del Final de la Manga
    3 min. gang - 0.3 km
  • Playa del Pudrimel
    6 min. gang - 0.6 km
  • Playa La Veneziola
    16 min. gang - 1.4 km
  • Mar Menor
    19 min. gang - 1.6 km
  • Roda Golf
    50 min. kørsel - 63.5 km

Sådan kommer du rundt

  • Cartagena Station - 37 min. kørsel
  • Corvera (RMU-Region de Murcia Internationale Lufthavn) - 67 min. kørsel

Restauranter

  • Restaurante El Oasis
    4 min. kørsel
  • Mar de Sal
    52 min. kørsel
  • Torombölo
    52 min. kørsel
  • Paquebote
    5 min. kørsel
  • Pizzeria Venezia
    7 min. kørsel

Ofte stillede spørgsmål

Har Apartment 'Sea Breeze I La Manga' with Sea View, Wi-Fi and Air Conditioning en pool?

Ja, dette overnatningssted har en pool.

Er Apartment 'Sea Breeze I La Manga' with Sea View, Wi-Fi and Air Conditioning et kæledyrsvenligt overnatningssted?

Ja, kæledyr er tilladt på dette overnatningssted.

Hvor meget koster parkering hos Apartment 'Sea Breeze I La Manga' with Sea View, Wi-Fi and Air Conditioning?

Der er mulighed for parkering på overnatningsstedet.

Hvornår er indtjekning på Apartment 'Sea Breeze I La Manga' with Sea View, Wi-Fi and Air Conditioning?

Indtjekning starter kl. 16.00.

Hvornår er udtjekning på Apartment 'Sea Breeze I La Manga' with Sea View, Wi-Fi and Air Conditioning?

Udtjekning er kl. 10.00.

Hvor ligger Apartment 'Sea Breeze I La Manga' with Sea View, Wi-Fi and Air Conditioning?

Dette lejlighedskompleks ligger i San Javier, kun 10 minutters gang fra Playa del Final de la Manga og Punta del Pudrimel. Derudover ligger Mar Menor og Playa La Veneziola ca. 2 km derfra.

Anmeldelser

10

Enestående