Brisamarina House, Ivan Luxury Homes, 2nd Floor, South, First Row
The home is laid out as follows:
A beautiful living room with access to the terrace, featuring a dining area with a table and chairs, a sideboard, a sofa area with a TV, and air conditioning.
A master bedroom with a comfortable double bed; the master bedroom has a built-in closet, its own separate exit to the terrace, and a full en suite bathroom.
A double bedroom, perfect for teenagers or children, with a built-in closet.
Fully equipped kitchen with everything you need
Casa BrisaMarina is located right on the beach. It stands out for its high-quality finishes and dreamlike common areas. Among these, you’ll find saltwater pools, a hot tub, a playground, and more—all designed to offer you a unique experience.
Located next to the BravoPlaya Family Campground and surrounded by spacious landscaped areas, its prime location is just one of the many reasons to fall in love with this place. Every detail of Casa BrisaMarina has been carefully thought out, from its furnishings to its amenities, providing all the comforts you need to enjoy an unforgettable vacation. Because not all vacation apartments are the same.
Dette overnatningssted har udendørsområder såsom altaner, balkoner eller terrasser, der muligvis ikke er egnede for børn. Hvis du har spørgsmål, anbefaler vi, at du kontakter overnatningsstedet inden ankomst for at bekræfte, at de har et passende værelse til dig
Dette overnatningssted administreres gennem vores samarbejdspartner Vrbo. Du modtager en e-mail fra Vrbo med et link til en Vrbo-konto, hvorfra du kan ændre eller afbestille din booking
Hvis du afbestiller din reservation, er dette underlagt værtens afbestillingspolitik. I overensstemmelse med EU's regler om forbrugerrettigheder er reservation af overnatning ikke omfattet af fortrydelsesretten.
Vi bør nævne
Som følge af nationale reguleringer kan der ikke overføres mere end 1000 EUR i kontanter på dette overnatningssted. Kontakt overnatningsstedet via kontaktoplysningerne i reservationsbekræftelsen for flere oplysninger
Om området
Denne lejlighed befinder sig ved vandet i Oropesa del Mar. Oropesa del Mar-havnen og Via Verde Grøn Rute er begge et besøg værd, hvis oplevelser står på agendaen, mens dem der er interesseret i seværdigheder, kan kigge forbi Parque Acuatico Polinesia og Naturhiscope. Marlon kart og Benicasim Rådhus er også et besøg værd. Besøg vores rejseguide til Oropesa del Mar
Castellón de la Plana (CDT-Castellón Costa Azahar) - 26 min. kørsel
Restauranter
Asador El Velero
4 min. kørsel
Cañas Y Tapas A Boleo
3 min. kørsel
Marisquería Restaurante 7 Mares - Marina d'Or®
3 min. kørsel
El Raco De Mar
3 min. kørsel
Self Service
22 min. kørsel
Ofte stillede spørgsmål
Har Brisamarina House, Ivan Luxury Homes, 2nd Floor, South, First Row en pool?
Ja, dette overnatningssted har en pool.
Er Brisamarina House, Ivan Luxury Homes, 2nd Floor, South, First Row et kæledyrsvenligt overnatningssted?
Nej, kæledyr er ikke tilladt på dette overnatningssted.
Hvor meget koster parkering hos Brisamarina House, Ivan Luxury Homes, 2nd Floor, South, First Row?
Der er mulighed for parkering på overnatningsstedet.
Hvornår er indtjekning på Brisamarina House, Ivan Luxury Homes, 2nd Floor, South, First Row?
Indtjekning starter kl. 16.00.
Hvornår er udtjekning på Brisamarina House, Ivan Luxury Homes, 2nd Floor, South, First Row?
Udtjekning er kl. 10.00.
Hvor ligger Brisamarina House, Ivan Luxury Homes, 2nd Floor, South, First Row?
Dette lejlighedskompleks ligger ved vandet, kun 10 minutters gang fra Playa de Torre de la Sal og Les Amplaries strand. Derudover ligger Parque Acuatico Polinesia og Marina d'Or ca. 3 km derfra.