2 Bed Apartment La Florida, Orihuela, Costa Blanca
Lejlighed i nærheden af La Zenia Strand
I nærheden af Zenia Boulevard-indkøbscentret ligger 2 Bed Apartment La Florida, Orihuela, Costa Blanca, som har alt, hvad du behøver. Hold forbindelsen med gratis Wi-Fi på værelset.
Andre fordele hos denne lejlighed inkluderer:
Gratis selvstændig parkering
Værelsesfaciliteter
Alle værelser hos 2 Bed Apartment La Florida, Orihuela, Costa Blanca har faciliteter som gratis Wi-Fi.
Ekstra faciliteter på værelserne tæller:
Badeværelser med brusere og hårtørrere
Privat gårdhave, køkken og køleskabe
Faciliteter på overnatningsstedet
Internet
Tilgængeligt i lejligheden: gratis Wi-Fi
Tilgængeligt på nogle fællesarealer: gratis Wi-Fi
Parkering og transport
Gratis selvstændig parkering på stedet
Begrænset selvstændig parkering på stedet
Køkken
Brødrister
Elkedel
Kogeplade
Køleskab
Mikrobølgeovn
Ovn
Soveværelser
2 soveværelser
Sengelinned til rådighed
Badeværelse
1 privat badeværelse
Bruser
Håndklæder til rådighed
Hårtørrer
Udendørsarealer
Balkon
Gårdhave
Tøjvask
Vaskemaskine/tørretumbler
Komfort
Varme
Kæledyr
Kæledyr er ikke tilladt
Service og tjenester
Strygejern/strygebræt
Sikkerhedsforanstaltninger
Kuliltedetektor ikke angivet (værten har ikke angivet, om der er en kuliltedetektor på overnatningsstedet – medbring eventuelt en bærbar detektor)
Røgalarm ikke angivet (værten har ikke angivet, om der er en røgalarm på overnatningsstedet)
Gæster modtager en e-mail med indtjekningsinstruktioner
Oplysninger fra overnatningsstedet kan være oversat ved hjælp af automatiserede oversættelsesværktøjer
Kæledyr
Kæledyr er ikke tilladt
Børn og ekstra senge
Børn er velkomne
Vigtige oplysninger
Godt at vide
Dette overnatningssted udlejes af en professionel vært, der udlejer som en virksomhed eller et erhverv.
Gebyrer for ekstra opredninger kan forekomme og varierer afhængigt af overnatningsstedets politik
Gyldigt billed-ID og kreditkort, debetkort eller kontant depositum kan være påkrævet ved indtjekning til dækning af påløbende udgifter
Særlige ønsker afhænger af tilgængelighed ved indtjekning og kan medføre ekstra gebyrer. Særlige ønsker kan ikke garanteres
Værten har ikke angivet, om der er en kuliltealarm på overnatningsstedet. Medbring evt. egen alarm.
Værten har ikke angivet, om der er en røgalarm på overnatningsstedet
Hvis du afbestiller din reservation, er dette underlagt værtens afbestillingspolitik. I overensstemmelse med EU's regler om forbrugerrettigheder er reservation af overnatning ikke omfattet af fortrydelsesretten.
Vi bør nævne
Som følge af nationale reguleringer kan der ikke overføres mere end 1000 GBP i kontanter på dette overnatningssted. Kontakt overnatningsstedet via kontaktoplysningerne i reservationsbekræftelsen for flere oplysninger
Om området
2 Bed Apartment La Florida, Orihuela, Costa Blanca befinder sig i Orihuela Costa – et område i Orihuela. Shoppingentusiaster bør kigge forbi Zenia Boulevard-indkøbscentret, mens de rejsende, der sætter pris på naturskønne områder, kan besøge La Zenia Strand og Cabo Roig Strand. Doña Sinforosa Park og Minigolf Las Salinas er også et besøg værd. Besøg vores rejseguide til Orihuela
Corvera (RMU-Region de Murcia Internationale Lufthavn) - 50 min. kørsel
Restauranter
Manda Huevos
4 min. kørsel
The Temple Bar
5 min. kørsel
Concierto
4 min. kørsel
The Kebabber
12 min. gang
Ck1
14 min. gang
Ofte stillede spørgsmål
Er 2 Bed Apartment La Florida, Orihuela, Costa Blanca et kæledyrsvenligt overnatningssted?
Nej, kæledyr er ikke tilladt på dette overnatningssted.
Hvor meget koster parkering hos 2 Bed Apartment La Florida, Orihuela, Costa Blanca?
Der er gratis selvstændig parkering på dette overnatningssted.
Hvornår er indtjekning på 2 Bed Apartment La Florida, Orihuela, Costa Blanca?
Indtjekning til: kl. 15.00.
Hvornår er udtjekning på 2 Bed Apartment La Florida, Orihuela, Costa Blanca?
Udtjekning er kl. 12.00.
Hvor ligger 2 Bed Apartment La Florida, Orihuela, Costa Blanca?
Dette lejlighedskompleks ligger i Orihuela Costa, kun 2,7 km fra Zenia Boulevard-indkøbscentret og 3,7 km fra La Zenia Strand. Derudover ligger Playa de Calla Estacas og La Mata og Torrevieja Lagunernes Naturpark ca. 5 km derfra.
Anmeldelser af 2 Bed Apartment La Florida, Orihuela, Costa Blanca
Udforsk en verden af forskellige rejser med Expedia