Hele lejligheden
Inviting 1-bed Apartment in Ocho Rios
3.0-stjernet overnatningssted
Billedgalleri for Inviting 1-bed Apartment in Ocho Rios





Hele lejligheden
Populære faciliteter
- Køkken
- Parkering er inkluderet
- Gratis Wi-Fi
Tilføj datoer for priser
Om overnatningsstedet
Inviting 1-bed Apartment in Ocho Rios
- Lejlighed i nærheden af Turtle Beach
- Inviting 1-bed Apartment in Ocho Rios ligger tæt ved Dunn's River Falls og har masser at byde på. Gæster kan nyde godt af gratis Wi-Fi på værelset.
- Du kan desuden drage fordel af følgende under dit ophold:
- Gratis selvstændig parkering
- Værelsesfaciliteter
- Alle værelser hos Inviting 1-bed Apartment in Ocho Rios har faciliteter såsom gratis Wi-Fi.
- Ekstra faciliteter inkluderer:
- Badeværelser med brusere og toiletpapir
- Køkken, køleskabe og mikrobølgeovne
Faciliteter på overnatningsstedet
Internet
- Tilgængeligt i lejligheden: gratis Wi-Fi
- Tilgængeligt på nogle fællesarealer: gratis Wi-Fi
Parkering og transport
- Gratis selvstændig parkering på stedet
- Begrænset selvstændig parkering på stedet
Køkken
- Elkedel
- Kogeplade
- Køkkengrej, tallerkener og køkkenredskaber
- Køleskab
- Mikrobølgeovn
- Ovn
Soveværelser
- Sengelinned til rådighed
- Soveværelse
Badeværelse
- 1 privat badeværelse
- Bruser
- Håndklæder til rådighed
- Toiletpapir
Underholdning
- Tv
Komfort
- Varme
Kæledyr
- Kæledyr er ikke tilladt
Service og tjenester
- Strygejern/strygebræt
Sikkerhedsforanstaltninger
- Kuliltedetektor ikke angivet (værten har ikke angivet, om der er en kuliltedetektor på overnatningsstedet – medbring eventuelt en bærbar detektor)
- Røgalarm ikke angivet (værten har ikke angivet, om der er en røgalarm på overnatningsstedet)
Generelt
- 3 enheder
Lignende overnatningssteder

Cozy 1 bedroom apartment 10 minutes from Ocho Rios
Ocho Rios
Cozy 1 bedroom apartment 10 minutes from Ocho Rios
Ocho Rios
- Køkken
- Vaskemaskine

One-Bedroom Suite at Turtle Towers
Ocho Rios
One-Bedroom Suite at Turtle Towers
Ocho Rios
- Aircondition

1 Bed - Sleeps 4 - Parking - 5 Min to Beach
St Ann
1 Bed - Sleeps 4 - Parking - 5 Min to Beach
St Ann
- Køkken
- Mulighed for parkering
- Mikrobølgeovn

Don Juan Villa
Ocho Rios
Don Juan Villa
Ocho Rios
- Pool
- Køkken
- Gratis Wi-Fi
- Aircondition
8.8 ud af 10, Fantastisk, 9 anmeldelser
8,8
Fantastisk
9 anmeldelser

Villa Topenga Luxury Studio
Ocho Rios
Villa Topenga Luxury Studio
Ocho Rios
- Havudsigt
- Køkken
- Aircondition
- Mulighed for parkering

Welcome to paradise! 😎
Greenwich Park
Welcome to paradise! 😎
Greenwich Park
- Køkken
- Vaskemaskine
- Gratis Wi-Fi
- Aircondition

Holiday Oasis
Saint Ann's Bay
Holiday Oasis
Saint Ann's Bay
- Vaskemaskine
- Aircondition
Politikker
Udtjekning
Udtjekning inden: kl. 10.00
Særlige indtjekningsinstruktioner
Dette overnatningssted har ingen reception
Gæster modtager en e-mail med indtjekningsinstruktioner
Oplysninger fra overnatningsstedet kan være oversat ved hjælp af automatiserede oversættelsesværktøjer
Kæledyr
Kæledyr er ikke tilladt
Børn og ekstra senge
Børn er velkomne
Vigtige oplysninger
Godt at vide
Dette overnatningssted udlejes af en professionel vært, der udlejer som en virksomhed eller et erhverv.
Gebyrer for ekstra opredninger kan forekomme og varierer afhængigt af overnatningsstedets politik
Gyldigt billed-ID og kreditkort, debetkort eller kontant depositum kan være påkrævet ved indtjekning til dækning af påløbende udgifter
Særlige ønsker afhænger af tilgængelighed ved indtjekning og kan medføre ekstra gebyrer. Særlige ønsker kan ikke garanteres
Værten har ikke angivet, om der er en kuliltealarm på overnatningsstedet. Medbring evt. egen alarm.
Værten har ikke angivet, om der er en røgalarm på overnatningsstedet
Hvis du afbestiller din reservation, er dette underlagt værtens afbestillingspolitik. I overensstemmelse med EU's regler om forbrugerrettigheder er reservation af overnatning ikke omfattet af fortrydelsesretten.
Om området
Inviting 1-bed Apartment in Ocho Rios befinder sig i Ocho Rios. Stedets naturskønne områder kan opleves med et besøg til Turtle Beach og Dunn's River Falls. Reggae Xplosion Museum og Shaw Park Botanical Gardens er også et besøg værd. Besøg vores rejseguide til Ocho Rios
Vis flere lejligheder i Ocho RiosOcho Rios, Saint Ann
Hvad ligger i nærheden?
Turtle Beach3 min. kørsel - 1.6 km- Shaw Park Gardens3 min. gang - 0.3 km
- Mahogany Beach9 min. gang - 0.8 km
- Ocho Rios Klokketårn10 min. gang - 0.9 km
- Ocho Rios Craft Market16 min. gang - 1.4 km
Sådan kommer du rundt
- Ocho Rios (OCJ-Ian Fleming Internationale Lufthavn) - 20 min. kørsel
Restauranter
- KFC14 min. gang
- Boulangerie14 min. gang
- MOMO @ Moon Palace Jamaica Grande12 min. gang
- Ocho Rios Jerk Center18 min. gang
- Burger King14 min. gang
Ofte stillede spørgsmål
Er Inviting 1-bed Apartment in Ocho Rios et kæledyrsvenligt overnatningssted?
Nej, kæledyr er ikke tilladt på dette overnatningssted.
Hvor meget koster parkering hos Inviting 1-bed Apartment in Ocho Rios?
Der er gratis selvstændig parkering på dette overnatningssted.
Hvornår er indtjekning på Inviting 1-bed Apartment in Ocho Rios?
Indtjekning til: kl. 16.00.
Hvornår er udtjekning på Inviting 1-bed Apartment in Ocho Rios?
Udtjekning er kl. 10.00.
Hvor ligger Inviting 1-bed Apartment in Ocho Rios?
Dette lejlighedskompleks ligger i Ocho Rios, kun 2 km fra Mahogany Beach og Turtle Beach. Derudover ligger Dunn's River Falls 4,9 km derfra.