Hele boligen
Villa Türkoğlu Akyaka Kuyucak
Billedgalleri for Villa Türkoğlu Akyaka Kuyucak





Hele boligen
Populære faciliteter
- Pool
- Vaskemaskine
- Parkering er inkluderet
- Gratis Wi-Fi
- Grillfaciliteter
Tilføj datoer for priser
Om overnatningsstedet
Villa Türkoğlu Akyaka Kuyucak
- Villa i nærheden af Azmak Bæk
- Villa Türkoğlu Akyaka Kuyucak har alt, hvad du behøver. Gæster kan nyde godt af gratis Wi-Fi på værelset.
- Andre fordele hos denne villa inkluderer:
- En udendørs pool
- Gratis selvstændig parkering
- Udendørs møbler og havegrill
- Værelsesfaciliteter
- Alle værelser hos Villa Türkoğlu Akyaka Kuyucak inkluderer faciliteter såsom gratis Wi-Fi.
Faciliteter på overnatningsstedet
Pool- og spafaciliteter
- Udendørs pool
Internet
- Tilgængeligt i villaen: gratis Wi-Fi
Parkering og transport
- Gratis utildækket selvstændig parkering på stedet
- Begrænset selvstændig parkering på stedet
Soveværelser
- 3 soveværelser
Underholdning
- Fladskærms-tv
Udendørsarealer
- Grillfaciliteter
- Udendørs møbler
Tøjvask
- Vaskemaskine
Kæledyr
- Kæledyr er ikke tilladt
Hjælp til personer med et handicap
- Ingen elevator
Sikkerhedsforanstaltninger
- Kuliltedetektor ikke angivet (værten har ikke angivet, om der er en kuliltedetektor på overnatningsstedet – medbring eventuelt en bærbar detektor)
- Røgalarm ikke angivet (værten har ikke angivet, om der er en røgalarm på overnatningsstedet)
Lignende overnatningssteder

Alp Suites Pinehill
Ula
Alp Suites Pinehill
Ula
- Pool
- Køkken
- Parkering er inkluderet
- Gratis Wi-Fi
9.4 ud af 10, Enestående, 121 anmeldelser
9,4
Enestående
121 anmeldelser
Prisen er 673 kr.
673 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
22. okt. - 23. okt.

Apart48
Ula
Apart48
Ula
- Køkken
- Parkering er inkluderet
- Aircondition
- Udendørsareal
8.4 ud af 10, Rigtig godt, 25 anmeldelser
8,4
Rigtig godt
25 anmeldelser
Prisen er 268 kr.
268 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
21. nov. - 22. nov.

ESEN APART
Ula
ESEN APART
Ula
- Køkken
- Kæledyrsvenligt
- Gratis Wi-Fi
- Udendørsareal
8.8 ud af 10, Fremragende, 35 anmeldelser
8,8
Fremragende
35 anmeldelser
Prisen er 284 kr.
284 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
1. nov. - 2. nov.

XOX Apart Hotel
Ula
XOX Apart Hotel
Ula
- Køkken
- Vaskemaskine
- Parkering er inkluderet
- Gratis Wi-Fi
9.4 ud af 10, Enestående, 97 anmeldelser
9,4
Enestående
97 anmeldelser
Prisen er 725 kr.
725 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
21. nov. - 22. nov.

Ayka Otel
Ula
Ayka Otel
Ula
- Pool
- Morgenmad er inkluderet
- Parkering er inkluderet
- Gratis Wi-Fi
9.4 ud af 10, Enestående, 376 anmeldelser
9,4
Enestående
376 anmeldelser
Prisen er 733 kr.
733 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
1. nov. - 2. nov.

Çalcalar Hotel
Ula
Çalcalar Hotel
Ula
- Pool
- Parkering er inkluderet
- Gratis Wi-Fi
- Restaurant
9.2 ud af 10, Fantastisk, 265 anmeldelser
9,2
Fantastisk
265 anmeldelser
Prisen er 628 kr.
628 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
21. nov. - 22. nov.

İskelem Otel
Ula
İskelem Otel
Ula
- På privat strand
- Pool
- Morgenmad er inkluderet
- Gratis Wi-Fi
8.8 ud af 10, Fremragende, 226 anmeldelser
8,8
Fremragende
226 anmeldelser

Alp Suites Lavanta
Ula
Alp Suites Lavanta
Ula
- Køkken
- Vaskemaskine
- Parkering er inkluderet
- Gratis Wi-Fi
9.2 ud af 10, Fantastisk, 45 anmeldelser
9,2
Fantastisk
45 anmeldelser

Panamare Apart Hotel Akyaka
Ula
Panamare Apart Hotel Akyaka
Ula
- Pool
- Køkken
- Gratis Wi-Fi
- Aircondition
8.4 ud af 10, Rigtig godt, 50 anmeldelser
8,4
Rigtig godt
50 anmeldelser
Prisen er 568 kr.
568 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
22. okt. - 23. okt.

Premier Nergis Beach
Marmaris' bycentrum
Premier Nergis Beach
Marmaris' bycentrum
- På privat strand
- Pool
- Spa
- Mulighed for alt inklusive
9.2 ud af 10, Fantastisk, 85 anmeldelser
9,2
Fantastisk
85 anmeldelser
Prisen er 718 kr.
718 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
1. nov. - 2. nov.
Politikker
Indtjekning
Indtjekning fra kl. 16.00 til kl. 00.00
Sen indtjekning afhænger af tilgængelighed
Minimumsalder for indtjekning: 18 år
Udtjekning
Udtjekning inden: kl. 10.00
Særlige indtjekningsinstruktioner
Dette overnatningssted har ingen reception
Værten tager imod gæster ved ankomst
Oplysninger fra overnatningsstedet kan være oversat ved hjælp af automatiserede oversættelsesværktøjer
Adgangsmuligheder
Velkomst af vært
Kæledyr
Kæledyr er ikke tilladt
Børn og ekstra senge
Børn er velkomne
Vigtige oplysninger
Gebyrer
Du vil blive bedt om at betale følgende på overnatningsstedet. Gebyrer inkluderer muligvis skatter:
- Kontant depositum for beskadigelse: 200 EUR pr. ophold
Vi har medtaget alle gebyrer, som overnatningsstedet har oplyst.
Godt at vide
Dette overnatningssted udlejes af en professionel vært, der udlejer som en virksomhed eller et erhverv.
Gebyrer for ekstra opredninger kan forekomme og varierer afhængigt af overnatningsstedets politik
Gyldigt billed-ID og kontant depositum kan være påkrævet ved indtjekning til dækning af påløbende udgifter
Særlige ønsker afhænger af tilgængelighed ved indtjekning og kan medføre ekstra gebyrer. Særlige ønsker kan ikke garanteres
Dette overnatningssted accepterer kun kontanter
Værten har ikke angivet, om der er en kuliltealarm på overnatningsstedet. Medbring evt. egen alarm.
Værten har ikke angivet, om der er en røgalarm på overnatningsstedet
Overnatningsstedets registreringsnummer 48-464
Hvis du afbestiller din reservation, er dette underlagt værtens afbestillingspolitik. I overensstemmelse med EU's regler om forbrugerrettigheder er reservation af overnatning ikke omfattet af fortrydelsesretten.
Vi bør nævne
Dette overnatningssted har ingen elevatorer
Om området
Denne villa befinder sig i Menteşe – et område i Muğla. Stedets naturskønne områder inkluderer blandt andet Azmak Bæk og Çınar Plajı Strand, mens Muğla Bymuseum og Halici Ahmet Urkay-museet udgør nogle af kulturelle seværdigheder. Ser du frem til et event eller en sportbegivenhed under din rejse? Se, hvad Muğla Atatürk Stadion eller Marmaris Amfiteater har på programmet. Besøg vores rejseguide til Muğla
Vis flere villaer i Muğla
Kuyucak Mah., Obrukalan Kume Evler 5/1, Mentese, Mugla, Mugla, 48700
Hvad ligger i nærheden?
Azmak Bæk17 min. kørsel - 11.3 km- Çınar Plajı Strand14 min. kørsel - 9.8 km
- Akyaka Strand16 min. kørsel - 10.9 km
- Asiklar Yolu23 min. kørsel - 14.7 km
- Muğla University28 min. kørsel - 23.2 km
Restauranter
- Coffee Crew15 min. kørsel
- En Trendy Cafe & Beach15 min. kørsel
- Çine Köftecisi ve Çay Ocağı15 min. kørsel
- Hayal Cafe&Bar14 min. kørsel
- Melek Abla Ev Yemekleri15 min. kørsel
Ofte stillede spørgsmål
Har Villa Türkoğlu Akyaka Kuyucak en pool?
Ja, dette overnatningssted har en udendørs pool.
Er Villa Türkoğlu Akyaka Kuyucak et kæledyrsvenligt overnatningssted?
Nej, kæledyr er ikke tilladt på dette overnatningssted.
Hvor meget koster parkering hos Villa Türkoğlu Akyaka Kuyucak ?
Der er gratis selvstændig parkering på dette overnatningssted.
Hvornår er indtjekning på Villa Türkoğlu Akyaka Kuyucak ?
Indtjekning fra kl. 16.00 til kl. 00.00. Sen indtjekning er mulig i et begrænset tidsrum.
Hvornår er udtjekning på Villa Türkoğlu Akyaka Kuyucak ?
Udtjekning er kl. 10.00.
Hvor ligger Villa Türkoğlu Akyaka Kuyucak ?
Denne villa ligger i Menteşe, kun 15 km fra Çınar Plajı Strand, Azmak Bæk og Akyaka Strand. Derudover ligger Asiklar Yolu 19,1 km derfra.