Hele lejligheden·Privat vært

1 bedroom cozy apartment with Ac, 3 mins to the beach, Gym and swimming pool

Billedgalleri for 1 bedroom cozy apartment with Ac, 3 mins to the beach, Gym and swimming pool

Et fitnessrum med styrkeløbsudstyr, en boksebold og et spejl, der reflekterer rummet.
Video af overnatningsstedet
Hotel med swimmingpool, udendørs siddepladser og en restaurant kaldet 'The HOME Plate'.
En seng med et gråt tæppe og puder, et sort sengegærde og en grå garderobe.
Et køkken med lysegrå skabe, flisebeklædt bagvæg, gaskomfur og skraldespand.

Populære faciliteter

  • Pool
  • Køkken
  • Gratis Wi-Fi
  • Aircondition
  • Motionscenter
  • Mulighed for parkering
Den nuværende pris er 466 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
24. okt. - 25. okt.

Tilføj datoer for priser

Om overnatningsstedet

1 bedroom cozy apartment with Ac, 3 mins to the beach, Gym and swimming pool

  • Escape to a stylish and spacious 1-bedroom retreat in Mombasa, perfectly suited for couples, solo travellers, or a relaxing getaway. Enjoy modern comfort, a serene atmosphere, and easy access to the beach, swimming pool, restaurants, and everything the coast has to offer. Your perfect coastal stay starts here.

Lignende overnatningssteder

Om området

Denne lejlighed befinder sig i Mombasa. Stedets naturskønne områder kan opleves med et besøg til Nyali Beach og Bamburi Beach. Rejser du med børn? Du kan overveje at tage dem med til Wild Waters og Mamba Village. Besøg vores rejseguide til Mombasa
Vis flere lejligheder i Mombasa
Kort
Mombasa, Mombasa County

Hvad ligger i nærheden?

  • En sandstrand med en klippeudsigt og rolige bølger.
    Bamburi Beach
    6 min. kørsel - 3.7 km
  • En strand med folk, der går, solskin gennem skyer og havet i baggrunden.
    Nyali Beach
    9 min. kørsel - 5.9 km
  • Mombasa strand
    2 min. gang - 0.2 km
  • Byens Indkøbscenter
    8 min. gang - 0.7 km
  • Haller Park
    10 min. gang - 0.9 km

Sådan kommer du rundt

  • Mombasa (MBA-Moi Internationale Lufthavn) - 42 min. kørsel

Restauranter

  • Java House At Total
    3 min. kørsel
  • The Splash Park Restaurant
    3 min. kørsel
  • Pronto
    2 min. kørsel
  • Misono Japanese Restaurant
    8 min. gang
  • Kingston Beach Lounge
    3 min. kørsel

Ofte stillede spørgsmål

Har 1 bedroom cozy apartment with Ac, 3 mins to the beach, Gym and swimming pool en pool?

Ja, dette overnatningssted har en udendørs pool.

Hvad koster det at overnatte hos 1 bedroom cozy apartment with Ac, 3 mins to the beach, Gym and swimming pool?

Priserne for 1 nat for 2 voksne hos 1 bedroom cozy apartment with Ac, 3 mins to the beach, Gym and swimming pool den 24. okt. 2026 starter fra 466 kr., inkl. skatter og gebyrer, fra og med den 23. okt. 2026. Denne pris er baseret på den laveste pris pr. nat fundet inden for de seneste 24 timer for ophold i de næste 30 dage. Priser kan til enhver tid ændres. Vælg dine datoer for mere præcise priser.

Er 1 bedroom cozy apartment with Ac, 3 mins to the beach, Gym and swimming pool et kæledyrsvenligt overnatningssted?

Nej, kæledyr er ikke tilladt på dette overnatningssted.

Hvor meget koster parkering hos 1 bedroom cozy apartment with Ac, 3 mins to the beach, Gym and swimming pool?

Der er mulighed for parkering på overnatningsstedet.

Hvornår er indtjekning på 1 bedroom cozy apartment with Ac, 3 mins to the beach, Gym and swimming pool?

Indtjekning starter kl. 12.00.

Hvornår er udtjekning på 1 bedroom cozy apartment with Ac, 3 mins to the beach, Gym and swimming pool?

Udtjekning er kl. 11.00.

Hvor ligger 1 bedroom cozy apartment with Ac, 3 mins to the beach, Gym and swimming pool?

Dette lejlighedskompleks med familievenlig profil ligger i Mombasa, kun 10 minutters gang fra Mombasa strand, Byens Indkøbscenter og Haller Park. Derudover ligger Nyali Beach og Jomo Kenyatta Public Beach ca. 3 km derfra.