Hele lejligheden·Privat vært

New Listing

Billedgalleri for New Listing

En moderne stue med sofa, spisebord og fjernsyn ophængt på væggen.
En have med træer og en bygning i baggrunden.
Et moderne badeværelse med en glasafskærmet brusekabine, et træbord og dekorativ vægkunst.
Et lille køkken med sort bordplade, hvide skabe og en indbygget ovn.
Et soveværelse med seng, natbord og stol.

Hele lejligheden

74 m2

Populære faciliteter

Tilføj datoer for priser

Om overnatningsstedet

New Listing

  • Højdepunkter på overnatningsstedet
  • New Listing har alt, hvad du behøver. Hold forbindelsen med Wi-Fi på værelset.
  • Yderligere fordele inkluderer:
  • Røgfrie områder
  • Værelsesfaciliteter
  • Alle værelser hos New Listing tilbyder faciliteter som internetadgang.
  • Andre faciliteter på værelserne inkluderer:
  • Brusere, hårtørrere og sæbe

Faciliteter på overnatningsstedet

Internet

  • Tilgængeligt i lejligheden: Wi-Fi

Soveværelser

  • 2 soveværelser
  • Sengelinned til rådighed

Badeværelse

  • Bruser
  • Håndklæder til rådighed
  • Hårtørrer
  • Sæbe
  • Toiletpapir

Komfort

  • Varme

Kæledyr

  • Kæledyr er ikke tilladt

Hjælp til personer med et handicap

  • Røgfrit overnatningssted

Sikkerhedsforanstaltninger

  • Ingen kuliltedetektor eller gasapparater (værten har angivet, at der ikke er en kuliltedetektor eller gasapparater på overnatningsstedet)
  • Røgalarm (værten har angivet, at der er en røgalarm på overnatningsstedet)

Generelt

  • Enhedens størrelse: 74 kvadratmeter

Politikker

Indtjekning

Indtjekning starter kl. 14.00

Udtjekning

Udtjekning inden: kl. 11.00

Særlige indtjekningsinstruktioner

Du modtager en e-mail fra værten med instruktioner til indtjekning og udtjekning
Oplysninger fra overnatningsstedet kan være oversat ved hjælp af automatiserede oversættelsesværktøjer

Kæledyr

Kæledyr er ikke tilladt

Børn og ekstra senge

Børn er velkomne

Begivenheder

Arrangementer er ikke tilladt

Rygning

Rygning er ikke tilladt

Vigtige oplysninger

Godt at vide

Dette overnatningssted administreres af en privat vært (en person, der ikke udlejer som virksomhed eller erhverv). EUs forbrugerlov, herunder fortrydelsesret, gælder ikke for din reservation. Din reservation er dog dækket af din private værts afbestillingsregler.
Gebyrer for ekstra opredninger kan forekomme og varierer afhængigt af overnatningsstedets politik
Gyldigt billed-ID og kreditkort, debetkort eller kontant depositum kan være påkrævet ved indtjekning til dækning af påløbende udgifter
Særlige ønsker afhænger af tilgængelighed ved indtjekning og kan medføre ekstra gebyrer. Særlige ønsker kan ikke garanteres
Dette overnatningssted accepterer kontanter
Fester og events for grupper er strengt forbudt på stedet
Langvarige ophold godtages
Værten har angivet, at der ikke er nogen kuliltealarm eller gasapparater på overnatningsstedet
Værten har angivet, at der er en røgalarm på overnatningsstedet
Dette overnatningssted administreres gennem vores samarbejdspartner Vrbo. Du modtager en e-mail fra Vrbo med et link til en Vrbo-konto, hvorfra du kan ændre eller afbestille din booking

Om området

Denne lejlighed befinder sig i Malchow. Alt Schwerin Landbrugsmuseum og Karower Meiler er nogle af de kulturelle seværdigheder. Er du interesseret i oplevelser, kan du udforske MüritzTherme og Müritz-Saga Theaterspektakel. Sommerrodelbahn Malchow og Bärenwald Müritz er også et besøg værd. Besøg vores rejseguide til Malchow
Vis flere lejligheder i Malchow
Kort
Malchow, MV

Hvad ligger i nærheden?

  • En rolig sø med både, en kirke med et højt tårn og boliger langs bredden.
    Müritzsee
    25 min. kørsel - 15.5 km
  • Fleesensee-søen
    3 min. gang - 0.3 km
  • Malchower See
    4 min. gang - 0.4 km
  • Malchow Kirke
    7 min. gang - 0.7 km
  • Nationalpark Müritz
    48 min. kørsel - 37.6 km

Sådan kommer du rundt

  • Inselstadt Malchow Station - 5 min. gang
  • Rostock (RLG-Laage) - 44 min. kørsel

Restauranter

  • Fischerei Altschwerin
    10 min. kørsel
  • Jesso's Pizza Haus
    7 min. gang
  • Dörpladen für Dit und Dat
    8 min. kørsel
  • Yvi's Diner
    12 min. kørsel
  • Al Porto
    8 min. gang

Ofte stillede spørgsmål

Er New Listing et kæledyrsvenligt overnatningssted?

Nej, kæledyr er ikke tilladt på dette overnatningssted.

Hvornår er indtjekning på New Listing?

Indtjekning starter kl. 14.00.

Hvornår er udtjekning på New Listing?

Udtjekning er kl. 11.00.

Hvor ligger New Listing?

Dette lejlighedskompleks ligger i Malchow, kun 5 minutters gang fra Fleesensee-søen og Malchower See. Derudover ligger Malchow Kirke og Petersdorfer See ca. 3 km derfra. Du kan desuden gå til Inselstadt Malchow Station på 5 minutter og Malchow Station på 8 minutter.