Hele boligen

Cute Home w/ Boat Parking, Monthly Specials

Overnatningsstedets klasse: 3

Billedgalleri for Cute Home w/ Boat Parking, Monthly Specials

Et bordtennisbord med to røde ketchere, et rundt træur og en polstret sofa i et rum med trælofter og hvide vægge.
Et moderne køkken med hvide hårde hvidevarer, træskabe og hængende lamper.
Et soveværelse med en seng, ventilator, fjernsyn og en dør til et andet rum.
Et køkken med kaffestation, et skab og et kunstværk på væggen.
Et værelse med et pingpongbord, en sofa og en lampe.

Populære faciliteter

  • Køkken
  • Vaskemaskine
  • Tørretumbler
  • Parkering er inkluderet
  • Aircondition
  • Udendørsareal

Tilføj datoer for priser

Om overnatningsstedet

Cute Home w/ Boat Parking, Monthly Specials

  • Hytte i nærheden af London Bridge
  • Cute Home w/ Boat Parking, Monthly Specials tilbyder en spillehal/et spillerum m.m. Gæster kan nyde godt af gratis Wi-Fi på fællesarealer.
  • Yderligere fordele inkluderer:
    • Gratis selvstændig parkering
    • Havegrill, et bordtennisbord og røgfrie områder
  • Værelsesfaciliteter
  • Alle værelser hos Cute Home w/ Boat Parking, Monthly Specials har komfortable faciliteter som aircondition.
  • Andre faciliteter på værelserne tæller:
    • Varme og loftsventilatorer
    • 2 badeværelser med badekar eller brusere
    • Terrasse, køkken og opvaskemaskiner

Lignende overnatningssteder

Om området

Dette feriehus befinder sig i Lake Havasu City. London Bridge og Barnegat Lighthouse er nogle af de lokale seværdigheder, du kan opleve. Er du mere interesseret i at udforske naturen, kan du kigge forbi Lake Havasu og Lake Havasu State Park. Aquatic Center og Lake Havasu Bat Cave er også et besøg værd. Besøg vores rejseguide til Lake Havasu City
Vis flere hytter i Lake Havasu City
Kort
Lake Havasu City, AZ

Hvad ligger i nærheden?

  • En bro af sten med flere buer over vandet.
    Lake Havasu
    6 min. kørsel - 5.3 km
  • En flod med en bro, luftballoner og både.
    London Bridge
    6 min. kørsel - 5.7 km
  • En sø omgivet af bjerge og sparsom vegetation.
    Lake Havasu State Park
    7 min. kørsel - 6.0 km
  • Grace Arts Live
    4 min. kørsel - 4.2 km
  • Queens Bay Country Club
    6 min. kørsel - 5.3 km

Sådan kommer du rundt

  • Lake Havasu City, AZ (HII-Lake Havasu City Municipal) - 16 min. kørsel

Restauranter

  • The Spot
    3 min. kørsel
  • Hava Bite
    7 min. kørsel
  • Maverik
    4 min. kørsel
  • ed's party garage
    4 min. kørsel
  • Sloane’s
    4 min. kørsel

Ofte stillede spørgsmål

Er Cute Home w/ Boat Parking, Monthly Specials et kæledyrsvenligt overnatningssted?

Nej, kæledyr er ikke tilladt på dette overnatningssted.

Hvor meget koster parkering hos Cute Home w/ Boat Parking, Monthly Specials?

Der er gratis selvstændig parkering på dette overnatningssted.

Hvornår er indtjekning på Cute Home w/ Boat Parking, Monthly Specials?

Indtjekning fra kl. 16.00 til midnat.

Hvornår er udtjekning på Cute Home w/ Boat Parking, Monthly Specials?

Udtjekning er kl. 10.00.

Hvor ligger Cute Home w/ Boat Parking, Monthly Specials?

Denne hytte ligger i Lake Havasu City, kun 4,5 km fra Havasu Regional Medical Center og 4,7 km fra Grace Arts Live. Derudover ligger Avalon Park og Lake Havasu State Park ca. 10 km derfra.