Moinhos Velhos Juice Detox & Yoga

Overnatningsstedets klasse: 3

Vælg datoer for at se priser

Anmeldelser

9,4 ud af 10.
Enestående

Populære faciliteter

  • Pool
  • Morgenmad er inkluderet
  • Spa
  • Parkering er inkluderet
  • Gratis Wi-Fi

Værelsesmuligheder

Tilgængelige filtre for værelser
Viser 4 ud af 4 værelser

Premium-enkeltværelse - terrasse - udsigt til have

  • Haveudsigt
  • 15 m²
  • 1 soveværelse
  • Plads til 1 person
  • 1 enkeltseng

Standardenkeltværelse - terrasse - udsigt til pool

  • 10 m²
  • 1 soveværelse
  • Plads til 1 person
  • 1 enkeltseng

Premium-værelse med dobbeltseng eller 2 enkeltsenge - terrasse - udsigt til have

  • Haveudsigt
  • 18 m²
  • 1 soveværelse
  • Plads til 2 personer
  • 2 enkeltsenge

Standardværelse med dobbeltseng eller 2 enkeltsenge - terrasse - udsigt til have

  • Haveudsigt
  • 15 m²
  • 1 soveværelse
  • Plads til 2 personer
  • 2 enkeltsenge
Mod logo
Log på for at se tilgængelige rabatter og fordele. Flere fordele til flere eventyr.

Om området

Moinhos Velhos Juice Detox & Yoga befinder sig i Lagos i landlige omgivelser og ved en sø. Dem, der søger oplevelser, kan kigge forbi Marina de Lagos, mens naturelskere kan besøge Dona Ana-stranden og Alvor Strand. Ser du frem til et event eller en sportbegivenhed under din rejse? Se, hvad Algarve International Circuit eller Internationale Gokartbane har på programmet. Besøg vores rejseguide til Lagos
Kort
Rua Moinhos Velhos, Cotifo Box 951F, Lagos, Lagos, 8600-077

Hvad ligger i nærheden?

  • En rød papegøje med blå og grønne fjer sidder på en gren.
    Lagos' zoologiske have
    18 min. kørsel - 15.4 km
  • En lysthavn med mange både i havnen, en klar blå himmel og en moler.
    Marina de Lagos
    21 min. kørsel - 17.3 km
  • En strand med klart turkis vand, sandet bredde og en bysilhuet i det fjerne.
    Meia Strand
    22 min. kørsel - 18.4 km
  • En sandstrand med klippeudspring og klipper i baggrunden.
    Dona Ana-stranden
    23 min. kørsel - 19.8 km
  • En kystby med strand og klipper.
    Praia da Luz
    23 min. kørsel - 20.2 km

Sådan kommer du rundt

  • Lagos Station - 22 min. kørsel
  • Portimao (PRM) - 30 min. kørsel

Restauranter

  • McDonald's
    15 min. kørsel
  • Churrasqueria O Marcelino
    10 min. kørsel
  • Everyday People
    16 min. kørsel
  • The Doggest
    15 min. kørsel
  • Churrasqueira O Que Há
    10 min. kørsel

Om overnatningsstedet

Moinhos Velhos Juice Detox & Yoga

  • Hotel ved søen
  • Moinhos Velhos Juice Detox & Yoga tilbyder gratis morgenmad (lokale retter) m.m. Forkæl dig selv med spatjenester som svensk massage eller zoneterapi. Gæster kan nyde godt af gratis Wi-Fi på værelset.
  • Du kan desuden drage fordel af følgende under dit ophold:
    • En udendørs pool
    • Gratis selvstændig parkering
    • Massage-/behandlingsrum og et naturreservat
  • Værelsesfaciliteter
  • Alle værelser hos Moinhos Velhos Juice Detox & Yoga inkluderer komfortable faciliteter som separate siddeområder og gratis Wi-Fi.
  • Andre faciliteter på værelserne tæller:
    • Badeværelser med brusere og hårtørrere
    • Terrasse, separat siddeområde og varme

Lignende overnatningssteder

Ofte stillede spørgsmål

Har Moinhos Velhos Juice Detox & Yoga en pool?

Ja, dette overnatningssted har en udendørs pool.

Er Moinhos Velhos Juice Detox & Yoga et kæledyrsvenligt overnatningssted?

Nej, kæledyr er ikke tilladt på dette overnatningssted.

Hvor meget koster parkering hos Moinhos Velhos Juice Detox & Yoga?

Der er gratis selvstændig parkering på dette overnatningssted.

Hvornår er indtjekning på Moinhos Velhos Juice Detox & Yoga?

Indtjekning fra kl. 15.00 til kl. 19.00.

Hvornår er udtjekning på Moinhos Velhos Juice Detox & Yoga?

Udtjekning er kl. 12.00.

Hvor ligger Moinhos Velhos Juice Detox & Yoga?

Dette hotel ligger ved en sø, kun 15 km fra Lagos' zoologiske have, Palmares Golf og Espiche Golfbane. Derudover ligger Monte da Casteleja-vingården og Meia Strand ca. 15 km derfra.

Anmeldelser

9,4

Enestående