Hele boligen

Nautilus #111 2 Bedroom Home

Overnatningsstedets klasse: 2.5

Billedgalleri for Nautilus #111 2 Bedroom Home

Et bord ved stranden dækket med tallerkener, skåle og glas, med udsigt til en sandstrand med palmer og havet.
Et moderne badeværelse med to håndvaske, et stort spejl og udsigt til en strand gennem et vindue.
En moderne stue med spiseplads, en sofa og et fjernsyn.
Oversigtsbillede af et kysthotel med pool, tennisbane og adgang til stranden.
Oversigtsbillede af en kystby med en lang sandstrand, et tæt bebygget boligområde og en klar blå himmel.

Populære faciliteter

Tilføj datoer for priser

Om overnatningsstedet

Nautilus #111 2 Bedroom Home

  • Feriested i nærheden af Bradenton Beach
  • Nautilus #111 2 Bedroom Home ligger tæt ved Bean Point Beach og har masser at byde på.
  • Andre fordele inkluderer:
  • En udendørs tennisbane og røgfrie områder
  • Ekstra faciliteter på værelserne inkluderer:
    • 2 badeværelser med badekar eller brusere
    • Køleskabe, ovne og brødristere

Lignende overnatningssteder

Om området

Denne feriebolig befinder sig tæt på stranden i Holmes Beach. Stedets naturskønne områder kan opleves med et besøg til Bradenton Beach og Bean Point Beach. Ser du frem til et event eller en sportsbegivenhed under din rejse? Se, hvad LECOM Park har at byde på, eller mal byen rød med et besøg til Tarpon Bay Grill and Tiki Bar. Besøg vores rejseguide til Holmes Beach
Vis flere feriehuse i Holmes Beach
Kort
7100 Gulf Drive #111, Holmes Beach, FL, 34217

Hvad ligger i nærheden?

  • En kystby med en lang, sandet strand, klart blåt hav og boliger langs kysten.
    Bradenton Beach
    1 min. gang - 0.2 km
  • En strand med hvidt sand, let vegetation og en overskyet himmel.
    Palmetto Avenue Beach
    3 min. kørsel - 2.4 km
  • En lille bygning med et amerikansk flag, omgivet af palmer og en klar blå himmel.
    Anna Maria Island Museum and Historical Park
    4 min. kørsel - 2.8 km
  • Island Players
    3 min. kørsel - 2.4 km
  • Holmes Beach Strande
    8 min. kørsel - 2.8 km

Sådan kommer du rundt

  • Sarasota, FL (SRQ-Sarasota-Bradenton Intl.) - 44 min. kørsel

Restauranter

  • The Sandbar Restaurant
    3 min. kørsel
  • Anna Maria Island Beach Cafe
    5 min. kørsel
  • The Ugly Grouper
    18 min. gang
  • Ginny's & Jane E's
    3 min. kørsel
  • The Waterfront Restaurant
    5 min. kørsel

Ofte stillede spørgsmål

Er Nautilus #111 2 Bedroom Home et kæledyrsvenligt overnatningssted?

Nej, kæledyr er ikke tilladt på dette overnatningssted.

Hvornår er indtjekning på Nautilus #111 2 Bedroom Home?

Indtjekning starter kl. 16.00.

Hvornår er udtjekning på Nautilus #111 2 Bedroom Home?

Udtjekning er kl. 11.00.

Hvor ligger Nautilus #111 2 Bedroom Home?

Feriested ligger ved vandet, kun 2 km fra Bradenton Beach og Palmetto Avenue Beach. Derudover ligger Island Players og Anna Maria Island Museum and Historical Park ca. 3 km derfra.