Hele boligen

Beach Blessing- Pool Elevator Sleeps 16 SIX Bedrooms 6 Baths

Overnatningsstedets klasse: 2

Billedgalleri for Beach Blessing- Pool Elevator Sleeps 16 SIX Bedrooms 6 Baths

En overdækket terrasse med træstole og udsigt til et vandareal med en bro.
Oversigtsbillede af Beach Blessings, der viser ejendomme ved stranden med havudsigt, en træpromenade og en anløbsbro.
Et moderne køkken med hvide skabe, en stor ø med barstole, stålstål-hvidevarer og hængende lamper.
En swimmingpool med træterrasse, udendørs siddepladser og udsigt til stranden.
Et moderne køkken med hvide skabe, en central ø med barstole og hængende lamper.

Hele boligen

6 soveværelser7 badeværelserPlads til 16 personer419 m2

Populære faciliteter

  • Udendørsareal
  • Grillfaciliteter

Tilføj datoer for priser

Om overnatningsstedet

Beach Blessing- Pool Elevator Sleeps 16 SIX Bedrooms 6 Baths

  • Feriested i nærheden af Gulf Shores Strand
  • Beach Blessing- Pool Elevator Sleeps 16 SIX Bedrooms 6 Baths tilbyder en have m.m. Hold forbindelsen med gratis Wi-Fi på fællesarealer.
  • Du kan desuden få glæde af fordele som:
  • Havegrill og spil

Faciliteter på overnatningsstedet

Pool- og spafaciliteter

  • Fællespool

Internet

  • Tilgængeligt på nogle fællesarealer: gratis Wi-Fi

Parkering og transport

  • Mulighed for parkering på gaden

Soveværelser

  • 6 soveværelser

Badeværelse

  • 6,5 private badeværelser

Underholdning

  • Spil

Udendørsarealer

  • Grillfaciliteter
  • Have

Kæledyr

  • Kæledyr er ikke tilladt

Hjælp til personer med et handicap

  • Ingen elevator

Oplevelser

  • Mulighed for at cykle i nærheden

Sikkerhedsforanstaltninger

  • Kuliltedetektor ikke angivet (værten har ikke angivet, om der er en kuliltedetektor på overnatningsstedet – medbring eventuelt en bærbar detektor)
  • Røgalarm (værten har angivet, at der er en røgalarm på overnatningsstedet)

Generelt

  • 12 enheder
  • Have

Lignende overnatningssteder

Politikker

Indtjekning

Indtjekning fra kl. 15.00 til kl. 20.00
Minimumsalder for indtjekning: 25 år

Udtjekning

Udtjekning inden: kl. 10.00

Særlige indtjekningsinstruktioner

Gæster skal kontakte overnatningsstedet for at få indtjekningsinstruktioner
Kontakt venligst overnatningsstedet via kontaktoplysningerne i reservationsbekræftelsen, mindst 24 timer før du ankommer, for at arrangere indtjekning
Oplysninger fra overnatningsstedet kan være oversat ved hjælp af automatiserede oversættelsesværktøjer

Kæledyr

Kæledyr er ikke tilladt

Børn og ekstra senge

Børn er velkomne

Betalingstyper accepteret på overnatningsstedet

  • American Express
  • Diners Club
  • Discover
  • JCB International
  • MasterCard
  • Visa

Vigtige oplysninger

Godt at vide

Dette overnatningssted udlejes af en professionel vært, der udlejer som en virksomhed eller et erhverv.
Gebyrer for ekstra opredninger kan forekomme og varierer afhængigt af overnatningsstedets politik
Gyldigt billed-ID og kreditkort, debetkort eller kontant depositum kan være påkrævet ved indtjekning til dækning af påløbende udgifter
Særlige ønsker afhænger af tilgængelighed ved indtjekning og kan medføre ekstra gebyrer. Særlige ønsker kan ikke garanteres
Dette overnatningssted accepterer kreditkort
Værten har ikke angivet, om der er en kuliltealarm på overnatningsstedet. Medbring evt. egen alarm.
Værten har angivet, at der er en røgalarm på overnatningsstedet
Dette overnatningssted rengøres professionelt
Hvis du afbestiller din reservation, er dette underlagt værtens afbestillingspolitik. I overensstemmelse med EU's regler om forbrugerrettigheder er reservation af overnatning ikke omfattet af fortrydelsesretten.

Vi bør nævne

Dette overnatningssted har ingen elevatorer
Et obligatorisk gebyr for rengøring er inkluderet i overnatningsstedets pris

Om området

Denne feriebolig befinder sig i Gulf Shores. Tropic Falls ved OWA er en af de populære seværdigheder i området. Stedets natur kan opleves med et besøg til Gulf Shores Strand og Gulf State Park. Shrimpy's Grill and Golf og Waterville USA er også et besøg værd. Benyt lejligheden til at udforske områdets udendørsoplevelser som cykling. Besøg vores rejseguide til Gulf Shores
Vis flere feriehuse i Gulf Shores
Kort
Gulf Shores, AL

Hvad ligger i nærheden?

  • Et hus ved stranden med en sandstrand og et træhegn.
    West Beach
    3 min. kørsel - 3.2 km
  • Skilt med teksten 'Clyde Shores', palmer og en strand i baggrunden.
    Gulf Shores Strand
    4 min. kørsel - 4.6 km
  • Et kystnære boligområde med farverige huse langs stranden, en klar blå himmel og havet i baggrunden.
    Fort Morgan Beach
    26 min. kørsel - 34.2 km
  • En bueformet mur tunnel med en græsklædt sti der løber igennem.
    Fort Morgan
    40 min. kørsel - 53.4 km
  • Little Lagoon
    1 min. gang - 0.1 km

Sådan kommer du rundt

  • Gulf Shores, AL (GUF-Jack Edwards) - 21 min. kørsel

Restauranter

  • The Hangout
    10 min. kørsel
  • Pink Pony Pub
    11 min. kørsel
  • Sunliner Diner
    10 min. kørsel
  • The Catch
    9 min. kørsel
  • Picnic Beach
    10 min. kørsel

Ofte stillede spørgsmål

Er Beach Blessing- Pool Elevator Sleeps 16 SIX Bedrooms 6 Baths et kæledyrsvenligt overnatningssted?

Nej, kæledyr er ikke tilladt på dette overnatningssted.

Hvornår er indtjekning på Beach Blessing- Pool Elevator Sleeps 16 SIX Bedrooms 6 Baths?

Indtjekning fra kl. 15.00 til kl. 20.00.

Hvornår er udtjekning på Beach Blessing- Pool Elevator Sleeps 16 SIX Bedrooms 6 Baths?

Udtjekning er kl. 10.00.

Hvor ligger Beach Blessing- Pool Elevator Sleeps 16 SIX Bedrooms 6 Baths?

Feriested ligger i Gulf Shores, kun få skridt fra Little Lagoon og 3,4 km fra Gulf Shores Strand. Derudover ligger West Beach og Lagoon Pass Park ca. 5 km derfra.

Anmeldelser af Beach Blessing- Pool Elevator Sleeps 16 SIX Bedrooms 6 Baths