Vatica Hotellinquan Jiefang South Road
Overnatningsstedets klasse: 2
Vælg datoer for at se priser
Billedgalleri for Vatica Hotellinquan Jiefang South Road





Værelsesmuligheder
Tjek tilgængelighed for disse datoer
Tilgængelige filtre for værelser
Viser 7 ud af 7 værelser
Indlæs alle billeder af GTI - Yiran Twin Room

GTI - Yiran Twin Room
- Plads til 2 personer
- 2 enkeltsenge
Indlæs alle billeder af GTI - Yiran Superior 1 Bed Room

GTI - Yiran Superior 1 Bed Room
- Plads til 2 personer
- 1 queensize-seng
Indlæs alle billeder af Guest Twin Room

Guest Twin Room
- Plads til 2 personer
- 2 enkeltsenge
Indlæs alle billeder af Business Queen Room

Business Queen Room
- Plads til 2 personer
- 1 queensize-seng
Indlæs alle billeder af Featured Twin Room

Featured Twin Room
- Plads til 2 personer
- 2 enkeltsenge
Indlæs alle billeder af Twin Business Room

Twin Business Room
- Plads til 2 personer
- 2 enkeltsenge
Indlæs alle billeder af GTI - Feature Twin, Promotion Rate

GTI - Feature Twin, Promotion Rate
- Plads til 2 personer
- 2 enkeltsenge
Log på for at se tilgængelige rabatter og fordele. Flere fordele til flere eventyr.
Om området
Vatica Hotellinquan Jiefang South Road befinder sig i Fuyang. Besøg vores rejseguide til Fuyang

The intersection of revolution south, road and education west road, Linquan,, Fuyang, Anhui, 236000
Sådan kommer du rundt
- Fuyang (FUG) - 68 min. kørsel
Restauranter
- 临泉常青食堂18 min. gang
Om overnatningsstedet
Vatica Hotellinquan Jiefang South Road
- Højdepunkter på overnatningsstedet
- Vatica Hotellinquan Jiefang South Road tilbyder vaskerifaciliteter m.m.
- Yderligere fordele inkluderer:
- Bagageopbevaring og en flersproget medarbejderstab
Lignende overnatningssteder

Greentree
Fuyang
Greentree
Fuyang
- Forretningstjenester
- Vaskeri
Prisen er 172 kr.
172 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
7. okt. - 8. okt.

Vatica Hotel Fuyang Linquan Tenghui International City Branch
Fuyang
Vatica Hotel Fuyang Linquan Tenghui International City Branch
Fuyang
Prisen er 138 kr.
138 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
26. okt. - 27. okt.

Style Theme Hotel (Fuyang Normal University West Lake Campus)
Yingzhou Distrikt
Style Theme Hotel (Fuyang Normal University West Lake Campus)
Yingzhou Distrikt
- Aircondition

Greentree Inn Fuyang Yijing International North Business
Yingzhou Distrikt
Greentree Inn Fuyang Yijing International North Business
Yingzhou Distrikt
- Restaurant
- Forretningstjenester

GreenTree Inn Fuyang Taihe County South Xiyang Road Hotel
Fuyang
GreenTree Inn Fuyang Taihe County South Xiyang Road Hotel
Fuyang
- Gratis Wi-Fi
- Restaurant
- Aircondition
- Rengøring

Vatica Jieshou City New Passenger Transport Center Hotel
Fuyang
Vatica Jieshou City New Passenger Transport Center Hotel
Fuyang
- Døgnåben reception

Greentree Inn Fuyang Exhibition Center
Yingzhou Distrikt
Greentree Inn Fuyang Exhibition Center
Yingzhou Distrikt
- Bar

Qingpishu Hotel
Fuyang
Qingpishu Hotel
Fuyang
- Vaskeri
Prisen er 117 kr.
117 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
28. sep. - 29. sep.

Greentree Inn Anhui Fuyang Railway Station W Xiangyang Road Business Hotel
Yingdong Distrikt
Greentree Inn Anhui Fuyang Railway Station W Xiangyang Road Business Hotel
Yingdong Distrikt

Qi Ting Hotel
Linquan
Qi Ting Hotel
Linquan
- Aircondition
- Spillerum
- Forretningstjenester
Prisen er 116 kr.
116 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
27. okt. - 28. okt.
Faciliteter på overnatningsstedet
Familievenlige faciliteter
- Vaskeri
Bekvemmeligheder
- Bagageopbevaring
- Vaskeri
Gæstefaciliteter
- Flersproget medarbejderstab
Politikker
Indtjekning
Indtjekning starter kl. 14.00
Udtjekning
Udtjekning inden: kl. 12.00
Særlige indtjekningsinstruktioner
Oplysninger fra overnatningsstedet kan være oversat ved hjælp af automatiserede oversættelsesværktøjer
Børn og ekstra senge
Børn er velkomne
Vigtige oplysninger
Godt at vide
Gebyrer for ekstra opredninger kan forekomme og varierer afhængigt af overnatningsstedets politik
Gyldigt billed-ID og kreditkort, debetkort eller kontant depositum kan være påkrævet ved indtjekning til dækning af påløbende udgifter
Særlige ønsker afhænger af tilgængelighed ved indtjekning og kan medføre ekstra gebyrer. Særlige ønsker kan ikke garanteres
Hvis du afbestiller din reservation, er dette underlagt overnatningsstedets afbestillingspolitik. I overensstemmelse med EU's regler om forbrugerrettigheder er reservation af overnatning ikke omfattet af fortrydelsesretten.
Overnatningsstedets klasse
Overnatningsstedets klasse, der kommer fra vores bedømmelsessystem, er baseret på overnatningsstedets type, faciliteter og tjenester.
Ofte stillede spørgsmål
Hvornår er indtjekning på Vatica Hotellinquan Jiefang South Road?
Indtjekning starter kl. 14.00.
Hvornår er udtjekning på Vatica Hotellinquan Jiefang South Road?
Udtjekning er kl. 12.00.
Hvor ligger Vatica Hotellinquan Jiefang South Road?
Dette hotel ligger i Fuyang.