Hele lejligheden

Harbour House at the Inn Unit 305 by Coastal Vacation Properties

Overnatningsstedets klasse: 2

Billedgalleri for Harbour House at the Inn Unit 305 by Coastal Vacation Properties

Stue
Balkon
Værelse
Badeværelse
Stue

Populære faciliteter

  • Pool
  • Boblebad
  • Parkering er inkluderet

Tilføj datoer for priser

Om overnatningsstedet

Harbour House at the Inn Unit 305 by Coastal Vacation Properties

  • Lejlighed i nærheden af Key West Express
  • Harbour House at the Inn Unit 305 by Coastal Vacation Properties tilbyder et boblebad m.m. Hold forbindelsen med gratis Wi-Fi på fællesarealer.
  • Du kan desuden drage fordel af følgende under dit ophold:
    • En udendørs pool
    • Gratis selvstændig parkering
    • En flersproget medarbejderstab, en elevator og røgfrie områder

Lignende overnatningssteder

Om området

Denne lejlighed befinder sig i Fort Myers Beach. Dem, der søger oplevelser, kan kigge forbi Key West Express, mens naturelskere kan besøge Bonita Springs Public Beach og Sanibel Island Southern Beach. Ser du frem til et event eller en sportbegivenhed under din rejse? Se, hvad Hertz Arena eller Suncoast Credit Union Arena har på programmet. Besøg vores rejseguide til Fort Myers Beach
Vis flere lejligheder i Fort Myers Beach
Kort
Fort Myers Beach, FL

Hvad ligger i nærheden?

  • En strand med et roligt hav, en klar himmel og bygninger i baggrunden.
    Estero Boulevard Beach
    5 min. gang - 0.4 km
  • En træbro med palmer, butikker ved stranden og en mol.
    Lynn Hall Memorial Park
    5 min. gang - 0.4 km
  • Solnedgang med silhuetter af palmer mod en himmel i orange og blå farver.
    Bowditch Point Park
    3 min. kørsel - 2.4 km
  • Times Square
    5 min. gang - 0.4 km
  • Crescent Beach Family Park
    5 min. gang - 0.4 km

Sådan kommer du rundt

  • Fort Myers, FL (RSW-Southwest Florida Intl.) - 34 min. kørsel

Restauranter

  • The Whale
    7 min. gang
  • The Yucatan Beach Stand
    2 min. gang
  • License to Chill Bar
    6 min. gang
  • Doc Ford’s Rum Bar & Grille
    3 min. kørsel
  • Mr. Waves Island Bar
    4 min. gang

Ofte stillede spørgsmål

Har Harbour House at the Inn Unit 305 by Coastal Vacation Properties en pool?

Ja, dette overnatningssted har en udendørs pool.

Er Harbour House at the Inn Unit 305 by Coastal Vacation Properties et kæledyrsvenligt overnatningssted?

Nej, kæledyr er ikke tilladt på dette overnatningssted.

Hvor meget koster parkering hos Harbour House at the Inn Unit 305 by Coastal Vacation Properties?

Der er gratis selvstændig parkering på dette overnatningssted.

Hvornår er indtjekning på Harbour House at the Inn Unit 305 by Coastal Vacation Properties?

Indtjekning starter kl. 16.00.

Hvornår er udtjekning på Harbour House at the Inn Unit 305 by Coastal Vacation Properties?

Udtjekning er kl. 10.00.

Hvor ligger Harbour House at the Inn Unit 305 by Coastal Vacation Properties?

Dette lejlighedskompleks ligger i Fort Myers Beach, kun 0,4 km fra Times Square og 2,1 km fra Key West Express. Derudover ligger Lynn Hall Memorial Park og Crescent Beach Family Park 10 minutter derfra.

Kan jeg afbestille min reservation gratis og modtage fuld refusion?

Ja, dette overnatningssted tilbyder gratis afbestilling for udvalgte værelsespriser, fordi fleksibilitet er vigtigt. Du bedes læse overnatningsstedets afbestillingspolitik på vores hjemmeside for at få flere oplysninger om undtagelser eller krav.