Hele lejligheden

Apart in Cond. w/ Access to Beach and Pool Ave0232

Overnatningsstedets klasse: 2

Billedgalleri for Apart in Cond. w/ Access to Beach and Pool Ave0232

Et poolområde med flere niveauer af balkoner, palmer og liggestole.
Et moderne hotel med poolområde, inklusive liggestole og palmer.
Et moderne soveværelse med køjeseng, stige, skydedør til en balkon og et minimalistisk design.
Et moderne spiseområde med et glasbord, træstole og en lysekrone i midten.
Et moderne badeværelse med brusekabine i glas, vask med håndklæde og toilet.

Populære faciliteter

  • Pool
  • Parkering er inkluderet
  • Gratis Wi-Fi

Tilføj datoer for priser

Om overnatningsstedet

Apart in Cond. w/ Access to Beach and Pool Ave0232

  • Lejlighed i nærheden af Canasvieiras Strand
  • Apart in Cond. w/ Access to Beach and Pool Ave0232 har alt, hvad du behøver. Hold forbindelsen med gratis Wi-Fi på værelset.
  • Andre fordele hos denne lejlighed inkluderer:
    • En udendørs pool
    • Gratis selvstændig parkering
    • Røgfrie områder og en elevator
  • Værelsesfaciliteter
  • Alle værelser hos Apart in Cond. w/ Access to Beach and Pool Ave0232 har faciliteter såsom gratis Wi-Fi.
  • Andre faciliteter tæller:
    • Badeværelser med brusere
    • 32-tommers smart-tv med digitale kanaler

Lignende overnatningssteder

Om området

Apart in Cond. w/ Access to Beach and Pool Ave0232 befinder sig i Cachoeira do Bom Jesus – et område i Florianópolis. Stedets naturskønne områder kan opleves med et besøg til Canasvieiras Strand og Jurere-stranden. Aqua Show Park og Florianópolis Botaniske Have er også et besøg værd. Besøg vores rejseguide til Florianópolis
Vis flere lejligheder i Florianópolis
Kort
2329 Agua Viva Residence - apto 232a, Rua Madre Maria Villac, Florianópolis, Santa Catarina, 88054-001

Hvad ligger i nærheden?

  • En overfyldt strand med mennesker, parasoller og et bjergrigt landskab i baggrunden.
    Jurere-stranden
    10 min. kørsel - 5.8 km
  • Cachoeira do Bom Jesus Strand
    5 min. gang - 0.4 km
  • Canasvieiras Strand
    6 min. gang - 0.6 km
  • Canasvieiras Pier
    8 min. gang - 0.7 km
  • Pit Lane
    3 min. kørsel - 2.4 km

Sådan kommer du rundt

  • Hercílio Luz Intl. Lufthavn (FLN), Florianópolis - 39 min. kørsel

Restauranter

  • Terra Santa Restaurante
    13 min. gang
  • Barió Restaurante
    18 min. gang
  • NKMB Coffee Co.
    19 min. gang
  • Restaurante Costa do sol
    2 min. gang
  • Baba Culinária Indiana Canasvieiras
    19 min. gang

Ofte stillede spørgsmål

Har Apart in Cond. w/ Access to Beach and Pool Ave0232 en pool?

Ja, dette overnatningssted har en udendørs pool.

Er Apart in Cond. w/ Access to Beach and Pool Ave0232 et kæledyrsvenligt overnatningssted?

Nej, kæledyr er ikke tilladt på dette overnatningssted.

Hvor meget koster parkering hos Apart in Cond. w/ Access to Beach and Pool Ave0232?

Der er gratis selvstændig parkering på dette overnatningssted.

Hvornår er indtjekning på Apart in Cond. w/ Access to Beach and Pool Ave0232?

Indtjekning fra kl. 15.00 til kl. 20.00. Sen indtjekning er mulig fra kl. 20.00 til kl. 22.00 mod et gebyr.

Hvornår er udtjekning på Apart in Cond. w/ Access to Beach and Pool Ave0232?

Udtjekning er kl. 11.00.

Hvor ligger Apart in Cond. w/ Access to Beach and Pool Ave0232?

Dette lejlighedskompleks ligger i Cachoeira do Bom Jesus, kun 0,4 km fra Canasvieiras Strand og 5 km fra Jurere-stranden. Derudover ligger Canasvieiras Pier og Cachoeira do Bom Jesus Strand ca. 2 km derfra.