Hele boligen

Sol Seekers 109 PLA

Overnatningsstedets klasse: 2.5

Billedgalleri for Sol Seekers 109 PLA

En swimmingpool med liggestole, palmer og et overdækket siddeområde.
Et rummeligt køkken med en stor ø, hængende lamper og udsigt til opholdsstuen.
En overdækket udendørs terrasse med træterrasse, et bord med stole og udsigt til huse i baggrunden.
Et moderne køkken med hvide skabe, en stor ø, fletstole og hængende lamper.
Et rummeligt køkken med en stor ø, hvide skabe og en hængende rattan-lampe.

Hele boligen

4 soveværelser5 badeværelserPlads til 12 personer223 m2

Populære faciliteter

  • Pool
  • Køkken
  • Aircondition

Tilføj datoer for priser

Om overnatningsstedet

Sol Seekers 109 PLA

  • Højdepunkter på overnatningsstedet
  • Sol Seekers 109 PLA har alt, hvad du behøver.
  • Du kan desuden drage fordel af:
    • En udendørs pool
    • Røgfrie områder
  • Værelsesfaciliteter
  • Alle værelser hos Sol Seekers 109 PLA har komfortable faciliteter såsom aircondition.
  • Andre faciliteter tæller:
    • 4.5 badeværelser med badekar eller brusere
    • Køkken, opvaskemaskiner og satellitkanaler

Faciliteter på overnatningsstedet

Pool- og spafaciliteter

  • Udendørs pool

Køkken

  • Opvaskemaskine

Soveværelser

  • 4 soveværelser
  • Sengelinned til rådighed

Badeværelse

  • 4,5 private badeværelser
  • Badekar eller brusekabine

Underholdning

  • Satellitkanaler

Komfort

  • Aircondition
  • Varme

Kæledyr

  • Kæledyr er ikke tilladt

Hjælp til personer med et handicap

  • Røgfrit overnatningssted

Sikkerhedsforanstaltninger

  • Kuliltedetektor ikke angivet (værten har ikke angivet, om der er en kuliltedetektor på overnatningsstedet – medbring eventuelt en bærbar detektor)
  • Røgalarm (værten har angivet, at der er en røgalarm på overnatningsstedet)

Lignende overnatningssteder

Politikker

Indtjekning

Indtjekning fra kl. 16.00 til kl. 16.00

Udtjekning

Udtjekning inden: kl. 10.00

Særlige indtjekningsinstruktioner

Indtjekningen foregår ikke på selve overnatningsstedet. For at tjekke ind skal du gå til [apartment]
Gæster skal kontakte overnatningsstedet for at få indtjekningsinstruktioner
Kontakt venligst overnatningsstedet via kontaktoplysningerne i reservationsbekræftelsen, mindst 24 timer før du ankommer, for at arrangere indtjekning
Oplysninger fra overnatningsstedet kan være oversat ved hjælp af automatiserede oversættelsesværktøjer

Kæledyr

Kæledyr er ikke tilladt

Børn og ekstra senge

Børn er velkomne

Rygning

Rygning er ikke tilladt

Vigtige oplysninger

Godt at vide

Dette overnatningssted udlejes af en professionel vært, der udlejer som en virksomhed eller et erhverv.
Gebyrer for ekstra opredninger kan forekomme og varierer afhængigt af overnatningsstedets politik
Gyldigt billed-ID og kreditkort, debetkort eller kontant depositum kan være påkrævet ved indtjekning til dækning af påløbende udgifter
Særlige ønsker afhænger af tilgængelighed ved indtjekning og kan medføre ekstra gebyrer. Særlige ønsker kan ikke garanteres
Værten har ikke angivet, om der er en kuliltealarm på overnatningsstedet. Medbring evt. egen alarm.
Værten har angivet, at der er en røgalarm på overnatningsstedet
Overnatningsstedets registreringsnummer 604530
Hvis du afbestiller din reservation, er dette underlagt værtens afbestillingspolitik. I overensstemmelse med EU's regler om forbrugerrettigheder er reservation af overnatning ikke omfattet af fortrydelsesretten.

Om området

Dette feriehus befinder sig i Port Aransas. Stedets naturskønne områder kan opleves med et besøg til Port Aransas strand og Whitecap Beach. Roberts Point Park og Texas Sealife Center er også et besøg værd. Besøg vores rejseguide til Port Aransas
Vis flere hytter i Corpus Christi
Kort
109 Playtime Drive, Port Aransas, TX, 78373

Hvad ligger i nærheden?

  • En kystby med boligområder, motorvej og strand.
    Mustang Island Beach
    8 min. gang - 0.8 km
  • En træpromenade der fører hen mod havet, med bølger der skummer i baggrunden.
    Port Aransas strand
    14 min. kørsel - 12.4 km
  • Et træbroareal fører hen til en bænk med udsigt over havet i solnedgang.
    Whitecap Beach
    20 min. kørsel - 25.9 km
  • En mole der strækker sig ud i havet i solnedgang, med bølger der slår mod den.
    North Padre Island Beach
    22 min. kørsel - 27.0 km
  • Hilliard Center
    44 min. kørsel - 65.5 km

Sådan kommer du rundt

  • Rockport, Texas (RKP-Aransas Distriktslufthavn) - 53 min. kørsel

Restauranter

  • Whataburger
    8 min. kørsel
  • Port A Pizzeria
    8 min. kørsel
  • Shore Cafe
    2 min. kørsel
  • Bier Haus
    8 min. kørsel
  • Coffee Waves
    7 min. kørsel

Ofte stillede spørgsmål

Har Sol Seekers 109 PLA en pool?

Ja, dette overnatningssted har en udendørs pool.

Er Sol Seekers 109 PLA et kæledyrsvenligt overnatningssted?

Nej, kæledyr er ikke tilladt på dette overnatningssted.

Hvornår er indtjekning på Sol Seekers 109 PLA?

Indtjekning fra kl. 16.00 til kl. 16.00.

Hvornår er udtjekning på Sol Seekers 109 PLA?

Udtjekning er kl. 10.00.

Hvor ligger Sol Seekers 109 PLA?

Denne hytte ligger i Port Aransas, kun 0,9 km fra Mustang Island Beach og ca. 10 km fra Palmilla Beach Golf Club og Holiday Beach. Derudover ligger Port Aransas strand og Mustang Island State Park ca. 15 km derfra.