Hele boligen

Bright Columbia Home: 47 Mi to Dtwn Nashville

Overnatningsstedets klasse: 3

Billedgalleri for Bright Columbia Home: 47 Mi to Dtwn Nashville

Et moderne køkken med hvide skabe, en central ø med barstole og et skilt med 'Nashville' over.
Et moderne køkken med hvide skabe, et stålskab, en mikroovn og en bar med to barstole.
Et moderne køkken med indbygget komfur, ovn og emhætte i rustfrit stål.
Et moderne køkken med et rustfrit stål køleskab, en mikroovn og en gasblus. To barstole og et vindue med persienner.
Et soveværelse med seng, kommode, et vindue og en dør.

Populære faciliteter

  • Køkken
  • Vaskemaskine
  • Tørretumbler
  • Parkering er inkluderet
  • Aircondition

Tilføj datoer for priser

Om overnatningsstedet

Bright Columbia Home: 47 Mi to Dtwn Nashville

  • Højdepunkter på overnatningsstedet
  • Bright Columbia Home: 47 Mi to Dtwn Nashville har alt, hvad du behøver. Gæster kan nyde godt af gratis Wi-Fi på fællesarealer.
  • Du kan desuden få glæde af fordele som:
    • Gratis selvstændig parkering
    • Røgfrie områder
  • Værelsesfaciliteter
  • Alle værelser hos Bright Columbia Home: 47 Mi to Dtwn Nashville inkluderer komfortable faciliteter som aircondition.
  • Ekstra faciliteter på værelserne inkluderer:
    • Varme og loftsventilatorer
    • Badeværelser med badekar eller brusere
    • Køkken, opvaskemaskiner og mikrobølgeovne

Lignende overnatningssteder

Om området

Dette feriehus befinder sig i Columbia. James K. Polk Ancestral Home og Rattle and Snap er et par eksempler på nogle af de lokale seværdigheder. Er du interesseret i oplevelser, kan du udforske aMuse'um Columbia Children's Museum og Stoneybrook Golf Club. Fairview Park og Port Royal Park er også et besøg værd. Besøg vores rejseguide til Columbia
Vis flere hytter i Columbia
Kort
Columbia, TN

Hvad ligger i nærheden?

  • En bygning med et skilt, der siger "Cool Springs Gallery".
    CoolSprings Galleria
    39 min. kørsel - 67.0 km
  • En gul advarselsskilte med sort silhuet af en bygningsarbejder på en stige og en skovl.
    The Factory
    42 min. kørsel - 68.4 km
  • Eva Gilbert Park
    16 min. gang - 1.3 km
  • Woodland Park
    3 min. kørsel - 1.8 km
  • Columbia State Community College
    11 min. kørsel - 9.3 km

Sådan kommer du rundt

  • Nashville International Airport (BNA) - 59 min. kørsel

Restauranter

  • Chick-fil-A
    14 min. gang
  • Legends Steakhouse
    12 min. gang
  • Waffle House
    3 min. kørsel
  • Sonic Drive-In
    14 min. gang
  • First Watch
    9 min. gang

Ofte stillede spørgsmål

Er Bright Columbia Home: 47 Mi to Dtwn Nashville et kæledyrsvenligt overnatningssted?

Nej, kæledyr er ikke tilladt på dette overnatningssted.

Hvor meget koster parkering hos Bright Columbia Home: 47 Mi to Dtwn Nashville?

Der er gratis selvstændig parkering på dette overnatningssted. Parkering i nærheden er også gratis.

Hvornår er indtjekning på Bright Columbia Home: 47 Mi to Dtwn Nashville?

Indtjekning fra kl. 15.00 til midnat.

Hvornår er udtjekning på Bright Columbia Home: 47 Mi to Dtwn Nashville?

Udtjekning er kl. 10.00.

Hvor ligger Bright Columbia Home: 47 Mi to Dtwn Nashville?

Denne hytte ligger i Columbia, kun 2 km fra Eva Gilbert Park, Woodland Park og Woodlawn Park. Derudover ligger Maury County Public Library og James K. Polk Ancestral Home ca. 3 km derfra.

Kan jeg afbestille min reservation gratis og modtage fuld refusion?

Ja, dette overnatningssted tilbyder gratis afbestilling for udvalgte værelsespriser, fordi fleksibilitet er vigtigt. Du bedes læse overnatningsstedets afbestillingspolitik på vores hjemmeside for at få flere oplysninger om undtagelser eller krav.