Hele lejligheden

Atlantic Coast Family Apartment

Billedgalleri for Atlantic Coast Family Apartment

En balkon med et surfbræt, to stole, et bord og flasker.
Et hotel med flere etager, rødlægte tag og blå balkoner.
Et hotellobbyområde med reception, siddepladser og en disk med menu.
En gårdhave med skilte der viser vej til faciliteter som swimmingpool, vaskeri, skralderum, cykelrum og butikker.
Spiseområde med en trætrappe, et bord med stole og udsigt til det fri.

Hele lejligheden

2 soveværelser1 badeværelsePlads til 6 personer47 m2

Populære faciliteter

  • Pool
  • Kæledyrsvenligt
  • Mulighed for parkering

Tilføj datoer for priser

Om overnatningsstedet

Atlantic Coast Family Apartment

  • Højdepunkter på overnatningsstedet
  • Atlantic Coast Family Apartment har alt, hvad du behøver. Hold forbindelsen med gratis Wi-Fi på fællesarealer.
  • Du kan desuden få glæde af fordele som:
    • En udendørs pool
    • En udendørs tennisbane, selvstændig parkering og røgfrie områder

Faciliteter på overnatningsstedet

Pool- og spafaciliteter

  • Opvarmet pool
  • Udendørs pool

Parkering og transport

  • Parkering på stedet (7 EUR pr. nat)
  • Begrænset selvstændig parkering på stedet

Soveværelser

  • 2 soveværelser

Badeværelse

  • 1 badeværelse

Kæledyr

  • Kæledyrsvenligt
  • Gebyr: 10 EUR pr. kæledyr pr. nat
  • Der opkræves ikke gebyrer for førerhunde/servicehunde

Hjælp til personer med et handicap

  • Ingen elevator
  • Røgfrit overnatningssted

Oplevelser

  • Opvarmet pool

Sikkerhedsforanstaltninger

  • Kuliltedetektor ikke angivet (værten har ikke angivet, om der er en kuliltedetektor på overnatningsstedet – medbring eventuelt en bærbar detektor)
  • Røgalarm ikke angivet (værten har ikke angivet, om der er en røgalarm på overnatningsstedet)

Lignende overnatningssteder

Politikker

Indtjekning

Indtjekning fra kl. 17.00 til kl. 19.00
Minimumsalder for indtjekning: 18 år

Udtjekning

Udtjekning inden: kl. 08.00

Særlige indtjekningsinstruktioner

Dette overnatningssted har ingen reception
Gæster modtager en e-mail med indtjekningsinstruktioner
Oplysninger fra overnatningsstedet kan være oversat ved hjælp af automatiserede oversættelsesværktøjer

Kæledyr

Kæledyr er tilladt mod et ekstra gebyr på EUR 10.0 pr. kæledyr pr. nat
Servicedyr er tilladt, og der opkræves ikke gebyrer

Børn og ekstra senge

Børn er velkomne

Rygning

Rygning er ikke tilladt

Betalingstyper accepteret på overnatningsstedet

  • American Express
  • MasterCard
  • Visa

Vigtige oplysninger

Gebyrer

Du vil blive bedt om at betale følgende på overnatningsstedet. Gebyrer inkluderer muligvis skatter:

  • Depositum for beskadigelse: EUR 300.0 pr. ophold
  • Der pålægges en byskat: 6.91 EUR pr. person pr. nat. Denne skat gælder ikke for børn under 18 år.
  • Rengøringsgebyr: 60.0 EUR pr. enhed pr. ophold

Vi har medtaget alle gebyrer, som overnatningsstedet har oplyst.

Valgfrie tjenester

  • Gebyr for selvstændig parkering: EUR 7 pr. nat
  • Tillægsgebyr for kæledyr: EUR 10.0 pr. kæledyr pr. nat
  • Der opkræves ikke gebyrer for servicedyr

Ovenstående liste er muligvis ikke fuldstændig. Gebyrer og depositummer inkluderer muligvis ikke skat og kan ændres uden varsel.

Godt at vide

Dette overnatningssted udlejes af en professionel vært, der udlejer som en virksomhed eller et erhverv.
Gebyrer for ekstra opredninger kan forekomme og varierer afhængigt af overnatningsstedets politik
Gyldigt billed-ID og kreditkort, debetkort eller kontant depositum kan være påkrævet ved indtjekning til dækning af påløbende udgifter
Særlige ønsker afhænger af tilgængelighed ved indtjekning og kan medføre ekstra gebyrer. Særlige ønsker kan ikke garanteres
Dette overnatningssted accepterer kreditkort. Kontanter accepteres ikke
Værten har ikke angivet, om der er en kuliltealarm på overnatningsstedet. Medbring evt. egen alarm.
Værten har ikke angivet, om der er en røgalarm på overnatningsstedet
Hvis du afbestiller din reservation, er dette underlagt værtens afbestillingspolitik. I overensstemmelse med EU's regler om forbrugerrettigheder er reservation af overnatning ikke omfattet af fortrydelsesretten.

Vi bør nævne

Dette overnatningssted har ingen elevatorer
Som følge af nationale reguleringer kan der ikke overføres mere end 1000 EUR i kontanter på dette overnatningssted. Kontakt overnatningsstedet via kontaktoplysningerne i reservationsbekræftelsen for flere oplysninger

Om området

Denne lejlighed befinder sig i Biscarrosse. Arcachonbugten og Biscarrosse-stranden reflekterer områdets naturlige skønhed. Områdets andre seværdigheder inkluderer AquaPark Vandland og Zooland Park. Besøg vores rejseguide til Biscarrosse
Vis flere lejligheder i Biscarrosse
Kort
Biscarrosse, Nouvelle-Aquitaine

Hvad ligger i nærheden?

  • En sandstrand med en gruppe mennesker, der går langs vandkanten.
    Pilat Klit
    21 min. kørsel - 20.5 km
  • Casino de Biscarrosse
    1 min. gang - 0.1 km
  • Biscarrosse-stranden
    2 min. gang - 0.2 km
  • Biscarrosse Golfbane
    10 min. kørsel - 8.6 km
  • Arcachon-stranden
    37 min. kørsel - 36.4 km

Sådan kommer du rundt

  • La Teste Station - 28 min. kørsel
  • Bordeaux (BOD-Merignac) - 69 min. kørsel

Restauranter

  • Corto
    2 min. gang
  • Mama Freda
    10 min. gang
  • Café Zen
    9 min. gang
  • Le 372
    5 min. gang
  • L'archipel
    10 min. gang

Ofte stillede spørgsmål

Har Atlantic Coast Family Apartment en pool?

Ja, dette overnatningssted har en udendørs pool. Blandt pooltyperne finder du en opvarmet pool.

Er Atlantic Coast Family Apartment et kæledyrsvenligt overnatningssted?

Ja, kæledyr er tilladt på dette overnatningssted. Der er et gebyr på 10.0 EUR pr. kæledyr pr. nat. Servicedyr er fritaget fra gebyrer.

Hvor meget koster parkering hos Atlantic Coast Family Apartment?

Der tilbydes selvstændig parkering mod et gebyr på 7 EUR pr. nat.

Hvornår er indtjekning på Atlantic Coast Family Apartment?

Indtjekning fra kl. 17.00 til kl. 19.00.

Hvornår er udtjekning på Atlantic Coast Family Apartment?

Udtjekning er kl. 08.00.

Hvor ligger Atlantic Coast Family Apartment?

Dette lejlighedskompleks ligger i Biscarrosse, kun 5 minutters gang fra Casino de Biscarrosse, Biscayabugten og Biscarrosse-stranden. Derudover ligger Plage de La lagune 4,9 km derfra.

Anmeldelser af Atlantic Coast Family Apartment